Nešiojamas hiperbarinio deguonies terapijos kambarys

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Nešiojamas hiperbarinio deguonies terapijos kambarys

7 530,12 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5713224

Skelbimo aprašas

HBO yra pripažintas dekompresijos ligos gydymo būdas.
HBO reiškia, kad pacientui skiriamas grynasis deguonis spaudimu, kuris yra padidintas nuo 2 iki 3 kartų palyginti su įprastu atmosferos slėgiu. Šis gydymas taikomas hiperbarinėse kamerose, kurias galima rasti specialiose klinikose visoje Lietuvoje . Taikant šį gydymą, galima padidinti audinių oksigenaciją iki 10 kartų, jei palyginti su oru, įkvepiamu esant įprastam atmosferos slėgiui.
Šis metodas naudojamas įvairioms būklėms gydyti, kai reikia užtikrinti gerą audinių oksigenaciją, taip pat gali būti naudojamas sparčiau šalinti anglies monoksidą iš kraujo juo apsinuodijus bei sergant dekompresijos liga, kai dėl per greito pakilimo iš didelio gylio azotas ištirpsta organizme ir jį reikia pašalinti.
HBO taip pat naudojamas sergant kitomis būklėmis, kartais pasiekiama gerų rezultatų. Kaip pavyzdį galima paminėti sunkias minkštųjų audinių infekcijas, apsinuodijimą anglies monoksidu ir lėtines opas, kurias sukelia prasta kraujotaka.
Kas yra Hiperbarinė deguonies terapija?
Jau seniai žinoma, kad daugelio sričių kūno gijimo procesas negali vykti be atitinkamų deguonies lygių į audinis. Daugeliu atvejų, tokių kaip kraujotakos sutrikimas; negyjančios žaizdos; sumušimai, pakankamas deguonies kiekis negali pasiekti pažeisto ploto ir natūralūs organizmo gijimo gebėjimai negali tinkamai funkcionuoti. Hiperbarinė deguonies terapija gerina gyvenimo paciento kokybę daugelyje sričių, kai standartinis vaistas neveikia. Daugelis ligų, tokių kaip insultas, cerebriniu paralyžius, galvos traumos, ir lėtinis nuovargis teigiamai veikia šis gydymo būdas.
Hiperbarinis Deguonis
1 Pirmoji pagalba:
a) apsinuodijimas vėmimas yra tai, kad smegenys kenčia nuo hipoksijos (deguonies trūkumo). Ligos simptomai bus sumažinti ir veiksmingai atkurti po apsilankymo kameroje 50 minučių.
b) Ši įranga gali greitai pateikti deguonį į širdį, kai širdies priepuolis būna pacientams, sergantiems koronarine širdies liga, krūtinės angina ir miokardo infarktu. Šis gydymas yra labai naudingas.
2 Grožis
a) Celiulitas, svorio netekimas.
Deguonies terapija gali padėti paspartinti svorio metimo procesą. Riebalus jūsų kūno viduje sudaro vandenilis, anglis ir deguonis. Taigi, pridedant daugiau deguonies į savo kūną, riebalai yra priverstas ieškoti daugiau deguonies ir tai darydami jie virsta arba vandeniu arba anglies dioksidu. Abu jie gali būti saugiai pašalinti, tokiu būdu padėti jums numesti svorio. Tokiu būdu deguonies terapijos teoriškai turėtų padėti pagreitinti svorio netekimą.
3 Veido Grožis ir Anti-senėjimas
a) Odos ir kūno atjauninimas, odos tonizavimas. Padidina kolageno ir elastino gamybą.
b) Odos sutrikimai, tokie kaip spuogai, egzema, psoriazė, gali būti sėkmingai sprendžiami su pertekliniu deguonimi.
c) Hiperbarinė deguonies terapija taip pat padidina kolageno gamybą, veikia plaukų folikulų augimo procesus.
d) Hiperbarinė deguonies terapija gali padėti su įvairiais virškinimo sutrikimais iš maistinių medžiagų absorbcija į DŽS.
4 Sportinė veikla
a) Pagreitina audinių, raiščių ir sulaužytas kaulų gijimą, ir sumažina randų audinio formavimąsi ir žalą.
b) Puikiai gydo ūmias sporto traumas.
c) Pasaulinio lygio triatletės naudojo Hiperbarinį deguonį daugelį metų su puikių rezultatu.
d) Klinikiniai tyrimai parodė, kad sumažėjo atkūrimo laikas po treniruotes, sumažėja širdies ritmas ramybės būsenoje, geriau miegoti, mažiau raumenų skausmo ir, žinoma, padidino greitį ir ištvermę.
5 Autizmas
a) pagerina vaikų pažintinius gebėjimų, socializaciją, miegą, ramybę, kalbą.
b) HBOT pagerina kraujo tekėjimą į smegenis, mažina uždegimą ir oksidacinį stresą ir mobilizuoja kamieninės ląstelės kaulų čiulpuose.
c)Tobulina kalbą, akių kontaktą, socializaciją, apetitą ir virškinimą. Sumažina žarnyno uždegimą įtraukiant parazitus ir bakterijas. Kadangi daugeliui vaikų su autizmo patinka maža, uždara patalposa, klaustrofobija yra reta.
Vaikų problemos
d) Tobulinami socialiniai įgūdžiai ir rūšys, mažėja priepuolių, po perteklinės deguonies terapijos procedūros.
6 Insultas
a.) Hiperbarinis deguonies slėgis gali turėti unikalų ir svarbų pagerėjimą gydant insultą ir smegenų traumas pacientams.
Pirmasis klinikinis naudojimas perteklinio deguonies insulto pacientams gydyti buvo praneštas 1965 m. ir daug tyrimų buvo atlikta nuo tada įrodytas jo saugumas ir veiksmingumas.
7 Kova su infekcija
a) Deguonis sunaikina visas anaerobines bakterijas ir padidina kai kurių antibiotikų veiksmingumą.
8 Skatina kraujagyslių siaurėjimą
a) Hiperbarinė deguonies terapija sukelia kraujotakos sistemos susiaurėjimą, teikiant pakankamą kiekį deguonies visame organizme, kuris padeda gydant edemą ir uždegimą.
9 Norėdami atgauti neurologinės funkcijas
) Hiperbarinė deguonies terapija stimuliuoja kraujotaką, medžiagų apykaitą ir audinių augimą žmonėms su smegenų traumomis. Tai sužadina gyvų ląstelių supančių sužeistą sritį ramybę.
Šis prietaisas gali būti naudojamas daugelyje vietų, pavyzdžiui:
^ Profesionalus Grožio ir sveikatingumo SPA. ^ Sauna klinikos, ^ Manikiūras.
^ Sportas Mokymo Klubai. ^ Medicinos centrai. > Klinikos.
(HBOT),gali būti naudingas žmonėms, kenčiantiems nuo: insulto, autizmo, paralyžiaus, opinių žaizdų, galvos traumų, darbo nuovargio, lėtinio nuovargio sindromo, nemigos.
Parametrai:
Kamera: pati prisipūčia automatiškai per 10 min.
Dydis / Ilgis 225 cm, diametras 70 cm
Slėgis - 1.3 ATA
Medžiaga - PTU
Svoris - 12 kg
Oro kompresorius
Dydis - L39cm* H24cm* W24cm
Įtampa - 110 / 220V
Srautas - 110L/min
Svoris - 18 kg
Galia - 550 W
CE sertifikatas
Naudotojo instrukcija US / LT kalbomis
Garantija 12 mėn
Pristatymas ~ 17 d.d.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.