NEREALUS GLISTER burnos gaiviklis

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

NEREALUS GLISTER burnos gaiviklis

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5025471

Skelbimo aprašas

Kai norime gaivaus burnos kvapo, bet neturime galimybės išsivalyti dantų, rekomenduojamas GLISTER burnos gaiviklis. Vienu paspaudimu atgaivinamas burnos kvapas gaiviu mėtos aromatu. Patogaus dydžio flakonas lengvai telpa kosmetinėje ar kišenėje. Juo galėsite pasipurkšti apie 250 kartų. Po kiekvieno paspaudimo mygtukas automatiškai grįžta į pirmykšte padėtį. GLISTER burnos gaiviklis patogus naudoti, ekonomiškas ir neturi nei vienos kalorijos. Kai nėra galimybių išsivalyti dantis, GLISTER burnos gaiviklis vienu papurškimu atgaivins burnos kvapą. Veikliems biznio žmonėms ir visiems, kuriems rūpi gaivus burnos kvapas, aerozolis GLISTER - puiki saldainių ar mentolio pastilių alternatyva. Jis patogus naudoti, be kalorijų.
Naudojimas: Laikykite flakoną tiesiai. Nukreipę tiesiai į burną, paspauskite mygtuką.
Savybės ir privalumai: * Atgaivina burnos kvapą maloniu mėtos aromatu. * Aerozolis GLISTER turi būti laikomas ne aukštesnėje kaip +43 °C. * Į aerozolio GLISTER sudėti įeina etilo alkoholis, kaip būtinas skiediklis. *Pašalina nemalonų burnos kvapą (česnakų, tabako ir pan.). * Puiki dovanėlė. * Be kalorijų. * Ekonomiškas.

Tai pat čia galite rasti ir kitokių prekių, tai yra :
• namų valymo, skalbimo ir plovimo priemones,
• plaukų ir burnos priežiūros priemones,
• maisto papildai ir vitaminai (vaikams ir suaugusiems),
• dekoratyvinę kosmetiką,
• kvepalus,
• puodus,
• vandens filtrus,
• kavą, arbatą ir pan.

Teikiame konsultacija ir padedam pasirinkti produktą pagal Jūsų poreikį. Norintiems užsidirbti arba pirkti pigiau, padedam gauti prisijungimo kodus prie AMWAY puslapio. Tai yra virtuali nuolaidų kortelė, su kuria Jūs iškart turėsit 30% nuolaidą kiekvienam produktui, tai yra pirksit didmenine kaina, o ne mažmenine kaina. Tai pat čia yra daug ir kitokių nuolaidų, kiekvieną mėnesį būna skirtingiems produktams papildomos nuolaidos. Perkant pirmą kartą, nemažiau nei už 550Lt gaunat dar papildomą nuolaidą 10%; perkant maždaug už 1100Lt gaunat dar papildomai 20%. Šitos nuolaidos prisideda prie tos nuolaidos, kur 30%, t.y. visumoje perkant pirmą kartą galima gauti 50% nuolaidą. Dar yra šiuo metu akcijos, kai perki HOME arba GROŽI už 300Lt gauni papildomai nuolaidą 55Lt. Vienu žodžiu, čia yra daug įvairių skatinimo programų.Tai pat už sukauptus taškus per mėnesi, kito mėnesio pradžioje mokami papildomi pinigai, bet jau apie tai reikia kalbėti susitikus, nes internetu tuo neišaiškinsiu :).

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.