Nepakartojamo grožio 5 kačiukai ieško namų!

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Nepakartojamo grožio 5 kačiukai ieško namų!

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6153563

Skelbimo aprašas

Tikra rudeninė istorija, kuri kaip ir dauguma prasidėjo dar vasarą, o kuliminaciją pasiekia tada kai virsta tikra bėda ir gręsia užsibaigti- „jų likimas nežinomas“.

Žmonės visą vasarą leidę laiką soduose globojo atklydusią lauko katytę Murką. Žinoma, kačių pasaulyje derliaus metas- vasara, tad Murka netrukus pristatė savo penkis beprotiškai gražius „murkučius“. Niekam jie netrukdė ir netrukdo, tačiau artėja sodybų tuštėjimo metas kai sodų šeimininkai patrauks miestan, o prisijaukintos laukinukės liks žiemoti tuščiose sodybose. Viena bėda išspręsta- Murka jau sterilizuota, tad kasmetiniais pagausėjimais nebegresia, tačiau jos penki pabiručiai jau ištyso į 4-5 mėn. paauglius, ir norisi tikėti jog jie (nors keli iš jų) dar turi šansą pažinti namų kvapą ir šeimininkų gerumą...

Žmonės, atkreipkit į juos dėmesį, kačiukai tikrai pasakiško grožio, iš pažiūros sveiki ir drūti. Ryžiukas (trumpaplaukis)- patinėlis, pilkas su baltu (pūkuotukas)- įtariama jog irgi patinėlis, pilka pūkuota rainiukė (primenanti lūšiukę)- patelė, beprotiškai graži kreminė pūkuotukė- manoma jog irgi patelė, ir juodas su baltu (trumpaplaukis) patinėlis. Kačiukai- baikštoki, paglostyti leidžiasi tik šeriantiems žmonėms, tačiau namų sąlygomis apsupti rūpesčio ir kantrybės, turi perspektyvas greit socializuotis.

Beje, Murka ir praeitą vasarą turėjo gražuolių vadą, kuri, deja, po žiemos dingo... Labai norisi jog bent paskutinioji vada turėtų kitokią pabaigą, o tiksliau- ateitį. Jei tik galite padovanoti namus bent vienam iš jų, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.