Nekilnojamojo turto Brokerio darbas visoje Lietuvoje

Nekilnojamojo turto Brokerio darbas visoje Lietuvoje

4 000 €
ID: 8008094
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 6
Nekilnojamojo turto Brokerio darbas visoje Lietuvoje

Skelbimo aprašas

Ar kada nors bedirbdami susimąstėte, kaip norėtumėte būti nepriklausomi nuo savo viršininko, dirbti sau, kiek norite ir kada norite? Manėte, jog tai Jums yra nepasiekiama? Pasakysiu, kad tai yra įmanoma visiems ir kiekvienam iš Jūsų! Jei Tu žmogus žvelgiantis į ateitį, gyvenime turintis tikslų ir svajonių bei norintis tapti nepriklausomu, šis pasiūlymas kaip tik Tau.

Esu Renatas, nepriklausomas nekilnojamojo turto brokeris. Ką galiu Tau pasiūlyti? Savo per keturis metus sukauptas žinias bei patirtį, kurią perėmiau iš žmogaus, Lietuvoje turinčio ilgiausią, net 28-erių metų patirtį nekilnojamojo turto srityje.

Konkrečiai, tai būtų 30-ies dienų trukmės mokymai, nuo pirmos sutarties pasirašymo iki pardavimo. Darbas iš betkurio Lietuvos kampelio ar Jūsų pačių pasirinkto regiono.


KAS ĮEINA Į MOKYMUS IR KĄ GAUSIU:

* pagalba ieškant ir atrandant nekilnojamąjį turtą (paslaptys bei strategijos, kur ieškoti objektų ir kaip atrasti nereklamuojamus objektus.);

* komunikacija (pagalba pasirašant sutartis su būsimais Klientais, bendravimo subtilybės, problemų sprendimas ir kt.);

* marketingo strategijos (kaip ir kokį marketingą pasitelkti, norint maksimaliai greitai parduoti Kliento turtą.);

* derybos (pamokos, kaip profesionaliai vesti derybas.);

* taip pat sužinosite, ko ir kokių dokumentų reikia, norint sėkmingai įgyvendinti sandorį pas notarą.

Kitaip tariant, gausite visas mano sukauptas žinias ir galbūt net pranoksite mane patį. Nutiesiu kelią šios karjeros link, tapsite nepriklausomais, savarankiškais ir patys sau kursite pasyvias pajamas, kurios priklausys nuo Jūsų pačių rezultatų. Profesionalaus brokerio mėnesinis uždarbis prasideda nuo 4 000 eurų ir gali viršyti 10 000 eurų sumą. Galimybės nekilnojamojo turto srityje yra labai didelės ir jokių ribų čia nėra, viskas priklauso tik nuo įdedamų pastangų ir įdirbio.


MOKYMŲ KAINA:

30-ies dienų mokymai = 500 eurų. Mokama puse dalies prieš mokymus ir likusi dalis mokymams pasibaigus.

P.S.: Mokymams pasibaigus, darbus galėsite tęsti individualiai arba prisijungti prie mano puikios komandos. Čia visada pagalbą ir patarimus gausite nemokamai.

Jei pasiūlymas sudomino ir ar turite papildomų klausimų, skambinkite. P.S. kontaktuoti tik rimtiems interesantams. Negaišinkime vieni kitų be reikalo.


Mano rekvizitai:

El. paštas: renatas.paulauskasnt@gmail.com

Mobilusis tel. nr.: +370 634 88945 (viber, whatsapp.)

Facebook: https://www.facebook.com/NTRenatas/


Reikalavimai: darbštumas, sąžiningumas, atsakingumas, komunikabilumas, noras mokytis bei tobulėti. Jei neturite nei vienos iš šių savybių, šis darbas ne Jums.

DARBO PATIRTIS NEBŪTINA!

Kontaktai

Vardas
Renatas Paulauskas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai