nebrangus KOMPIUTERIŲ taisymas KAUNE

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

nebrangus KOMPIUTERIŲ taisymas KAUNE

Sutartinė
ID: 8082397
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 3

Skelbimo aprašas

- kompiuterių meistras SAULIUS
- greitai, kokybiškai ir nebrangiai.

Atliktiems darbams suteikiu garantiją!
Kompiuterių remonto srityje dirbu 25 m.
Išrašau PVM sąskaitas - faktūras.

kaip mano darbą vertina klientai;
nemokami patarimai, kaip pačiam pašalinti gedimus;
atliekamų darbų kainos;
visa informacija mano tinklalapyje www.kreipkis.lt

Dėl savo kompiuterio taisymo galite manęs užklausti Jums patogiu būdu: telefonu, el. paštu, skype, facebook arba internetu mano svetainėje.

profesionalus kompiuterių meistras SAULIUS
telefonas +370 601 66755
el. paštas [email protected]
Skype kompiuteriu.meistras.SAULIUS
Viber, WhatsApp +37060166755 kompiuterių meistras
Facebook kompiuteriu.meistras.SAULIUS.kaunas
Discord kreipkis#2943
tinklalapis www.kreipkis.lt

Nebrangiai taisau stacionarius ir nešiojamus kompiuterius (techninę ir programinę įrangą). Taip pat kompiuterių įšorinius įrenginius. Remontuoju privatiems asmenims ir įmonėms - savo dirbtuvėse arba atvykęs namuose ar biuruose.

Instaliuoju operacines sistemas, apsaugas nuo virusų ir kitas programas. Tvarkau ir diegiu kompiuterinius tinklus. Atstatau prarastus duomenis. Šalinu šiukšles, virusus, kitas kenkėjiškas programas iš sistemos. Konsultuoju kompiuteriniais klausimais.

keletas atsiliepimų iš klientų (daugiau rasite apsilanke www.kreipkis.lt):

Janina
Džiaugiuosi, kad radau šį tinklalapį su rekomendacijomis. Puiku, atitinka visus gerus komentarus ir esu labai patenkinta šio meistro profesionalizmu ir neišpuikimu, nes tai labai gerai išmanantis savo darbą, puikiai paaiškina tai ką padaro ir galima kreiptis visada, kada tik kas neaišku. Rekomenduoju visiems, kam kyla problemų su kompiuteriu, kreiptis į JĮ,VISADA PADĖS. Ačiū JUMS, Sauliau.

Inesa
Atvirai pasakius, aš jau netikėjau, kad kas nors galės padėti mano kompiuteriui. Jame buvo visiškas chaosas. Niekas neužsikraudavo, pilna neaiškių lentelių, grėsmių ir pan. Netikėtai atradau šį puslapį ir paskambinau. Dabar mano kompiuteris dirba nepriekaištingai, tobulai lyg naujas, o jis jau buvo nurašytas. Sauliau, Jūs prikėlėt mano draugą naujam gyvenimui. Jei šiuo metu kas skaito mano atsiliepimą, Jūs jau teisingame kelyje. Paskambinkit ir įsitikinsite mano žodžiais. Dabar esu įsitikinus, kas yra profesionalumas. Sauliau Jūs geriausias savo srities profesionalas. RESPECT.

Inga
Profesionalus kompiuterių meistras. Tuo viskas pasakyta. Patarčiau kreiptis būtent į Saulių. Esu labai patenkinta jo atliktu darbu. Deja, prieš tai kompiuterį tvarkęs meistras (Audrius) sugebėjo tik paimti pinigus ir neišspręsti problemos.

Kristina
Žmogus mylintis ir išmanantis savo darbą, o tai daug ką sako. Ačiū labai, tikrai darbas su kompiuteriu tapo tikras malonumas, dabar tik gailiuosi, kad 2 metus ar daugiau, prasikankinau, su kompiuteriu ir nežinojau kaip smagu gali būti su juo dirbti, kai jis veikia, taip kaip turėtų veikti, nors jis ir nenaujas, bet toks jausmas, kad naujas kai juo naudojiesi. Turbūt greičiausiai jis keliaus su manim į Airiją :D Dar kartą didelis ačiū! :)

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai