Nebrangus elektroninių parduotuvių / svetainių kūrimas Vilniuje. Vitalij Michno

Nebrangus elektroninių parduotuvių / svetainių kūrimas Vilniuje. Vitalij Michno

100 €
ID: 8040961
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 9
Nebrangus elektroninių parduotuvių / svetainių kūrimas Vilniuje. Vitalij Michno
Daugiau nuotraukų (6)

Skelbimo aprašas

Sveiki,

Esu Vitalij Michno - savarankiškas interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrėjas Vilniuje. Noriu pasidalinti su jumis informacija apie nebrangų elektroninių parduotuvių kūrimą, kuris gali būti naudingas verslui, norinčiam pradėti pardavimus internete.

Pastaruoju metu internetinis prekybos verslas yra vienas iš sparčiausiai augančių verslo sektorių. Tuo pačiu metu daugelis verslininkų susiduria su sunkumais, susijusiais su savo prekių ir paslaugų pardavimu internete. Tai gali būti dėl daugelio priežasčių, tokių kaip technologinės kliūtys, trūksta patirties arba aukštos išlaidos, susijusios su elektroninės parduotuvės kūrimu ir palaikymu.

Tačiau norint pradėti savo elektroninės parduotuvės verslą, jums nereikia turėti didelio biudžeto. Esu pasiruošęs padėti savo klientams kurti elektronines parduotuves už prieinamą kainą.

Mano paslaugos tai nebrangių elektroninės parduotuvės kūrimas, kuris atitinka klientų poreikius ir reikalavimus. Taip pat teikiu ir kitų svetainių tipų kūrimo, palaikymo ir konsultavimo paslaugas, kad klientai galėtų efektyviai valdyti savo elektronines svetaines. Be to, mano paslaugos apima SEO optimizavimą, kad klientų elektroninės parduotuvės būtų gerai matomos internete ir pagerintų pardavimų galimybes.

Mano tikslas yra padėti savo klientams pasiekti didesnius verslo rezultatus, padidinti pardavimus ir pagerinti klientų patirtį. Taigi, jei norite pradėti savo elektroninės parduotuvės verslą arba pagerinti jau esamą, susisiekite su manimi ir mes kartu įgyvendinsime jūsų idėjas.

Kontaktai

Vardas
Vitalij
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai