Navigacija TomTom Go 910 su 20gb HDD + priedai

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Navigacija TomTom Go 910 su 20gb HDD + priedai

55 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5500737

Skelbimo aprašas

Parduodu geros būklės Tomtom GO 910 navigaciją su vidiniu 20GB kietuoju disku. Navigacija turi lietuvišką meniu ir lietuviškus garsinius pranešimus Lietuvos,Centrinės Europos žemėlapis 20 GB kietasis diskas MP3 bylų grotuvas Spalvotas, 4 colių skistų kristalų ekranas (valdymas liečiant ekraną) Telefoninė Bluetooth laisvų rankų įranga Integruota GPS antena Integruotas TMC imtuvas Galima naudotis ir vaikščiojant, ir važinėjant dviračiu Li-Ion akumuliatorius Maršruto planavimas Adresų paieška Automatinis maršruto pakeitimas Balso pranešimai lietuvių kalba Lankytinų vietų duomenų bazė. Galimybė planuoti maršrutą ir be GPS signalo• Kelionės tikslo paieška pagal: pašto kodą, miesto gatvę, sankryžą, namo numerį, lankytiną vietą, tiesiai žemlapyje, veliausiai ieškotą vietą, užsaugota maršruta, namo paieka.
Nuotraukų peržiūra ir muzikos atkūrimas• Prisijungimas prie telefono ir naudojimas kaip laisvų rankų įrangą, žinucių skaitymas ir atsiliepimas nenaudojant telefono• Li-Ion akumuliatorius, darbo laikas apie 4 val.

TOMTOM NAVCORE 9.026.483454.1
MAP: TomTom Europe Central 905.4754

Vienintelis minusas, kad trūksta laikikliui prie automobilio stiklo gumos, kuri klijuojasi prie stiklo, "čiuptuko" vadinamo, bet manau, kad ją be problemų galima nusipirkt pvz lemonoje, evitoje ir pan.

Komplekte: pati tomtom go 910 navigacija, mašininis kroviklis, buitinis kroviklis (reikia perėjimo iš UK į EU), USB stovas navigacijos sujungimui su kompiuteriu, navigacijos laikiklis prie automobilio stiklo (kaip ir minėjau be čiuptuko), pačiai navigacijai įdėkliukas ir didelė tašė visiems priedams bei navigacijai susidėt..

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.