Biožidiniai Ruby Fires ilgametė patirtis Lietuvoje

Biožidiniai Ruby Fires ilgametė patirtis Lietuvoje

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5534211
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 795
Biožidiniai Ruby Fires ilgametė patirtis Lietuvoje
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

UAB DASFA ir Ko jau 6 metus Lietuvoje pristato ekologiškus biožidinius Ruby Fires (Olandija).
Ruby Fires gamintojo bioždiniai - tai ypač saugu, ekonomiška ir ekologiška.

Biožidiniai - puiki alternatyva tikriems malkiniams židiniams. Biožidiniams nereikia kamino, degant liepsnai nėra dūmų, pelenų ir smalkių, tačiau galima mėgautis natūralia liepsna. Bioždiniuose deginamas ekologiškas bioetanolis, pagamintas iš augalų, dukart filtruotas, bekvapis. Bioetanolis sudega iki CO2 ir vandens garų.

RubyFires degikliuose su keramine plytele bioetanolis naudojamas labai efektyviai, išskiriamas minimalus kiekis CO2 degant maksimaliai ilgai.

Šie išskirtiniai biožidiniai ne tik papuoš Jūsų interjerą ir sukurs savitumą, bet ir suteiks jaukumo šaltais žiemos vakarais ar lietingą vasaros dieną, taip pat sušildys Jūsų kambarį.

Ruby Fires biožidiniai užtikrina švarą ir komfortą, nes biokuras degdamas neskleidžia dūmų ir neišskiria CO (smalkių), neturi kvapo. Biožidinius lengva ir patogu naudoti – tereikia specialiu žiebtuvėliu uždegti biožidinį, ir galima mėgautis natūralia liepsna. Tokius biožidinius galima pasistatyti butuose, kavinėse, viešbučiuose, kur nėra galimybės įrengti tikrus židinius su kaminu.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad Jums siūlomi itin kokybiški ir ypač saugūs biožidiniai Ruby Fires (Olandija).
Mes nesiūlome iš aliuminio pagamintų talpų, kurios tiesiog pripildomos biokuro, ir negarantuoja nei saugumo pasvirus ar apvirtus, nei pastovaus ilgalaikio degimo.
Mūsų siūlomi Ruby Fires biožidiniai turi įdėkluose įmontuotą keraminę plytelę ir keraminę vilną, kuri sugeria biokurą (bioetanolį) ir neleidžia jam išsilieti įdėklą sujudinus ar apvertus. Tai garantuoja ypatingą saugumą.
Degiklyje esanti keramika užtikrina stabilią, maksimaliai ilgai degančią liepsną (gamintojo apskaičiuotas degimo laikas kiekvienam modeliui).

Pas mus galima užsakyti pastatomus ar pakabinamus biožidinius RubyFires, arba vien tik įdėklus.
Teikiame konsultacijas dėl saugaus biožidinių montavimo ir naudojimo. Galime rekomenduoti architektus, kurie yra darę projektus su mūsų biožidinių modeliais.

Pas mus rasite ir visus Jums reikalingus priedus biožidiniams ir biožidinių kurą (bioetanolį) už ypač palankią kainą.
Jūsų patogumui - galimybė gauti prekes į namus ar biurą paštu per vieną darbo dieną.

Ekspozicijoje turime pakabinamą bei pastatomą modelius, taip pat – biožidinių apdailos spalvų ir faktūrų paletę, spalvotus katalogus. Kaina – teirautis, priklauso nuo modelio ir nuo gamintojo.

http://www.dasfa.lt/lt/biozidiniai/biozidiniai-rubyfires

Mūsų adresas:
UAB DASFA ir Ko, Kareivių g.19-118, Vilnius
Mob.: +370 686 01411
Tel.: +370 5 2031515
El.p.: office@dasfa.lt
skype: daiva.dzikiene
www.dasfa.lt

Kontaktai

Vardas
UAB DASFA ir Ko
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visa Lietuva
El. paštas