Naujos kartos terminė bruksizmo kapa

Naujos kartos terminė bruksizmo kapa

9,99 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6651698
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 24
Naujos kartos terminė bruksizmo kapa

Skelbimo aprašas

Bruksizmas - tai griežimas dantimis arba per stiprus dantų sukandimas dažniausiai miego metu. Paprastai žmogus apie šią problemą sužino iš savo artimųjų arba odontologo, kuris pastebi dantų nusidėvėjimą. Nuo bruksizmo kenčia maždaug 15 proc. suaugusių ir apie 50 proc. vaikų.

Priimtiniausias ir konservatyviausias bruksizmo gydymas yra okliuzinės kapos, kurios neleidžia susiliesti dantims ir užkerta kelią jų nusidėvėjimui. Tai specialios saugios terminės medžiagos konstrukcija, kuri neleidžia dantims tiesiogiai liestis, taip apsaugodama juos nuo trynimosi ir dilimo. Bruksizmo kapa yra pritaikoma kiekvienam žmogui individualiai.

Paruošimas naudoti: įdėti kapą į karštą 80-90 laipsnių temperatūros vandenį (ne verdantį) kelioms minutėms, kad terminė bruksizmo kapa suminkštėtų. Ištraukus nukratyti vandens perteklių ir įdėjus į burną švelniai sukąsti, kad kapa prisitaikytų prie Jūsų sąkandžio. Būdama elastingoje būsenoje kapa prisitaikys prie bet kokių pasislinkusių ar pasisukusių dantų padėties, jei tokie būtų. Todėl naudojama vėliau terminė bruksizmo kapa bus beveik nejaučiama ir netrukdys ilsėtis nakties metu.

Įsigyti galima čia:
http://ow.ly/w39Z30dV5JO

Kontaktai

Vardas
Mandarinai
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas