Nauji First Bike balansiniai dviratukai Jūsų vaikučiams!

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Nauji First Bike balansiniai dviratukai Jūsų vaikučiams!

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5412250
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1445

Skelbimo aprašas

Atšilus orams laikas pradėti smagiai leisti laiką lauke!
Vaikams daug džiaugsmo suteiks balansiniai dviratukai, su kuriais galės aktyviai leisti laiką gryname ore!

FirstBike balansiniai dviratukai – tai aukščiausia medžiagų ir konstrukcijos kokybė, stilius, mokomoji nauda ir tuo pačiu smagumas vaikams. Visa tai lėmė, kad FirstBike yra pripažinti vienais geriausių ir saugiausių balansinių dviratukų pasaulyje!

Išskirtinės First Bike dviratukų savybės:
- Ypatingai tvirtas ir tuo pačiu elastingas dviračio rėmas, pagamintas iš poliamido ir stiklo pluošto junginio (GFR – glass fibre reinforced). Šis iš kompozicinių medžiagų pagamintas rėmas, lyginant su tradiciniais mediniais ar metaliniais bepedaliais dviratukais, niekada neišbrinks, nesusibraižys, nesulūš ar surūdys ir tarnaus gerokai ilgiau!
- Ergonominis dizainas ir kompozicinio rėmo savybės užtikrins komfortišką riedėjimą Jūsų mažyliui net ir neasfaltuota danga, nes puikiai „gesina“ bei amortizuoja kelio nelygumus.
Saugus ir patikimas rankinis stabdis su būgniniu galinio rato stabdžių mechanizmu „Safety Stop“. Taip pat rankinio stabdžio atstumą nuo dviračio rankenos galima individualiai pritaikyti mažojo dviratininko rankytėms, kad galėtų jį lengvai pasiekti!
- Patogus, nereikalaujantis papildomų įrankių reguliuojamas sėdynės aukščio mechanizmas su 35-45 cm. diapozonu (jį galima dar 4 cm. sumažinti papildomai įsigijus aukščio mažinimo adapterį. Jo dėka sėdynės aukštis būtų tik 31-41 cm.).
- sėdynės balnelis išsiskiria savo išgaubta forma ir neslystančiu paviršiumi.
- Priekinė šakė turi apribotą posūkio kampą, todėl dviratuko vairas niekada neapsisuks alink savo ašį. Toks važinėjimas yra daug saugesnis.

FirstBike balansiniai dviratukai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. FIRSTBIKE dviratukų rėmui teikiama GARANTIJA VISAM LAIKUI, visoms kitoms dalims - 5m. GARANTIJA.
Suprojektuota Vokietijoje

Elektroninės prekybos namai - NAMIS.lt
www.namis.lt
Tel. Nr. 8 699 90336

Taip pat mus galite rasti facebook'e: http://www.facebook.com/Namis.lt
Pristatymas visoje Lietuvoje, 1-3 d.d.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.