Nauji ,,Samsung“ belaidžiai pakrovėjai

Nauji ,,Samsung“ belaidžiai pakrovėjai

15 €
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 46
Nauji ,,Samsung“ belaidžiai pakrovėjai
Daugiau nuotraukų (6)

Skelbimo aprašas

Naujas "Samsung" belaidis pakrovėjas tinka visiems modeliams kurie turi belaidžio pakrovimo funkciją (WPC)
Kraunant įrenginį šviečia mėlyna lemputė pakrovėjo apačioje, o pasikrovus - žalia
Spalva: Juoda arba Balta
„Samsung“ belaidis įkroviklis atitinka WPC belaidžio įkrovimo standartus ir leidžia jums mėgautis patikimu ir patogiu įvairių įrenginių įkrovimu. Jis užtikrina puikius įkrovimo rezultatus kiekvieną kartą ir tam nereikia jokių laidų.
Išskirtinis dizainas
Priešingai nei dauguma įprastų įkroviklių „Samsung“ belaidis įkroviklis išsiskiria unikaliu ir puikiu dizainu. Jo skaidrios ir į stiklą panašios detalės bei žvilganti apdaila suteikia rafinuotumo pojūtį, o jo įspūdinga, apvali forma puikiai tinka bet kokiame interjere.
Nereikalaujantis pastangų įkrovimas
Įkrauti jūsų telefoną dar niekada nebuvo taip lengva su „Samsung“ belaidžiu įkrovikliu. Prie išmaniojo telefono nereikia prijungti jokio laido – norėdami įkrauti, tiesiog padėkite savo mobilųjį įrenginį ant įkrovimo platformos.
Tvarkinga ir patogu
„Samsung“ belaidis įkroviklis padeda jums palaikyti tvarką. Jis atrodo puikiai visur, kur jį naudojate – svetainėje, biure arba miegamajame.
„Samsung“ belaidis įkroviklis puikiai tinka „Galaxy S6“ ir „Galaxy S6 Edge“( tinka ir visiems kitiems modeliams kurie turi belaidžio pakrovimo funkciją (WPC)) . Jūs galite įkrauti savo telefoną tiesiog padėdami jį ant įkroviklio ir nereikia naudoti jokių papildomų priedų. Jį supantis LED ekranas rodo įkrovimo būseną pakeisdamas spalvą iš subtilios mėlynos į ryškiai žalią, kai akumuliatorius yra visiškai įkrautas.
Kaunas Galimas pristatymas visoje Lietuvoje i LP paštomatą 3 eur i namus 4 eur

Kontaktai

Vardas
belaidziai pakrovejai
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas