Naujas keraminių peilių rinkinys

Naujas keraminių peilių rinkinys

18,83 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5540601
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 288
Naujas keraminių peilių rinkinys

Skelbimo aprašas

Keraminių peilių rinkinys dovanų dėžutėje. Matmenys: ilgiausias peilis - 19,89 cm, vidutinio ilgio - 16,65 cm, trumpas - 13,32 cm. Skutuko medžiaga - keramika, rankenos medžiaga- plastikas.

Keraminiai peiliai yra kur kas atsparesni dilimui už kitus peilius, pasižymi ypatingu aštrumu, nerūdija, nesukelia alerginių reakcijų, nes pagaminti be nikelio, švino ir kitų sunkiųjų metalų. Keramikai liečiantis su maisto produktais nevyksta oksidacijos procesai, todėl nekinta pjaustomų produktų maistinės savybės ir skonis. Labai lengvai valomi. Kaip naudoti keraminius įrankius?
Pjaustykite tik bekaulę mėsą, žuvį, vaisius, daržoves, kepinius be plutos. Nepjaustykite sušalusių maisto produktų, kaulų ir pan. Produktus pjaustykite tik ant medinės ar plastikinės lentelės, jokiu būdu ne ant marmurinio, stiklinio ar kitokio kieto paviršiaus. Neatidarykite jais pakuočių, konservų dėžučių ir pan. Nenaudokite kaip grandiklio ar kaip maišymo mentelės. Laikykite peilius specialioje įmautėje arba peilių dėkle, nes peiliai jautrūs smūgiams. Plaukite rankomis, ne indaplovėje, naudokite tik skystą indų ploviklį. Negaląskite įprastais galąstuvais, tik deimantiniais akmenimis ar diskais.
Siunčiam y kitus miestus.
Daugiau išskirtinių prekių Jums ir Jūsų namams rasit apsilankę mūsų internetinėj parduotuvėj - www.PrekiuRojus.lt

Kontaktai

Vardas
Kestas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Kaunas
El. paštas