Nauja "Logitech G Pro X Superlight" belaidė įkraunama bluetooth pelė (4 vnt.)

Nauja "Logitech G Pro X Superlight" belaidė įkraunama bluetooth pelė (4 vnt.)

80 €
ID: 8072259
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 20
Nauja "Logitech G Pro X Superlight" belaidė įkraunama bluetooth pelė (4 vnt.)
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

Naujos iš ekspozicijos "Logitech G Pro X Superlight" belaidės įkraunamos bluetooth žaidimų pelės, buityje nenaudotos, dėl to labai geros techninės būklės, minimalios žymės ant padukų, pilni komplektai (LIGHTSPEED receiver'is su adapteriu ir USB-C įkrovimo / duomenų perdavimo laidas), viskas pavaizduota nuotraukose.

Yra keletas variantų:
* Be dėžutės, baltos, tvarkingos - 80 Eur
* Be dėžutės, balta, kiek ryškumą / gryną baltumą praradusi spalva - 75 Eur

Perkant bent kelis vnt. arba kartu įsigijant klaviatūrą ar ausines būtų dar pigiau.

Tai geriausių pasaulio esporto profesionalų pasirinkimas. Lengviausia ir greičiausia PRO belaidė pelė sveria mažiau nei 63g bei užtikrina sklandų slydimą beveik be trinties. Net 25% lengvesnė už standartinę PRO belaidę pelę, tai inžinerinis proveržis. Didelės PTFE kojelės.

"Pro X Superlight" pašalina visas kliūtis ir kuria kuo grynesnį ryšį tarp žaidėjo ir žaidimo, tai Logitech nuolatinio bendradarbiavimo su geriausiais esporto profesionalais rezultatas. Išlaikyta kokybė, konstrukcijos vientisumas ir profesionalams taikomi standartai, kuriuos užtikrina Logitech G.

Lightspeed – naujoviška, profesionalios klasės belaidžio ryšio technologija užtikrina greitą veikimą ir tvirtą ryšį, o išskirtinis Logitech G HERO 25K jutiklis užtikrina neprilygstamą tikslumą, greitį ir nuoseklumą.

Dar daugiau informacijos galima rasti pateiktoje nuorodoje į oficialų gamintojo puslapį bei trumpoje video apžvalgoje čia:
https://www.youtube.com/watch?v=x0TyUI4gh0c

- - -
Prekė iš Vakarų Europos sandėlių, turiu ir daugiau įvairios naujos kompiuterinės, garso bei kt. technikos pardavime, žr. visus mano skelbimus.
- - -
Miestas - Lentvaris, Trakų r. sav.
Siunčiu į LP Express / DPD paštomatą (+3,00 €).

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai