Nauja kokybiška ir ekologiška medinė maitinimo kėdutė

Nauja kokybiška ir ekologiška medinė maitinimo kėdutė

75 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5959313
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 33
Nauja kokybiška ir ekologiška medinė maitinimo kėdutė
Daugiau nuotraukų (7)

Skelbimo aprašas

Savom ir draugų reikmėm gamintos kokybiškos maitinimo kėdutės. Pavizdinė kėdutė pagaminta ir naudota mūsų mažojo, o draugams užsigeidus buvo pagaminti ir dar keli vienetai. Dvi liko nepaimtos, kurias ir siūlome.

Ypatingas dėmesys skirtas detalėms. Natūrali uosio mediena, rankų darbo kėdutė impregnuota sėmenų aliejumi (galėsite atnaujinti spalvą pertepdami aliejumi, nebijosite, kai vaikas dantis "galąsis" į kėdutę). Yra galimybė už nedidelę priemoką išbalinti medieną ir priderinti prie jūsų interjero.

Nuimamas maitinimo padėkliukas, tad kėdutę galimą naudoti maitinimui atskirai arba pristumtą prie stalo. Dizainas darytas toks, kad pati kėdutė galėtų "palįsti" po stalu ir vaikas nebūtų atskirtas

Suaugusio asmens testą atlaikė (sėdėjau, nesulaužiau:), stabili konstrukcija, naudojami sutvirtinti varžtai. Rekomenduotumę naudoti vaikui iki 7-8 metų amžiaus. Vaikui augant galite reguliuoti sėdimos dalies ir atramos kojoms aukščius. Jam paaugus sukeisite "padėklą kojoms" su sėdima dalimi ir vaikas galės toliau patogiai sėdėti.

Apsauga nuo iškritimo užverčiama į viršų, kad kėdutę būtų galima naudoti kaip paprastą kėdę. Reguliuojamas apsauginio diržo ilgis.

Į kitus miestus siuntimas galimas su papildoma priemoka. Esant poreikiui galime išrašyti sąskaitą faktūrą (nors ir gamintos asmeninėms reikėms :).

Skambinkite dėl detalių:
8 657 66046 (Vytenis, darbo valandomis)
8 618 37311 (Toma, perskambins jei praleis jūsų skambutį)

Kontaktai

Vardas
Vytenis
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas