Nauja keptuvė su keramine danga 24 ir 28 cm

Nauja keptuvė su keramine danga 24 ir 28 cm

4,34 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 5540600
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 201
Nauja keptuvė su keramine danga 24 ir 28 cm

Skelbimo aprašas

Keptuvė su keramine danga. Medžiaga - aliuminis ir keramika. Skersmuo - 24cm, talpa - 1,7l, sienelės plotis - 2,5mm, rankenos medžiaga - plastika

Keptuvė su keramine danga. Medžiaga - aliuminis ir keramika. Skersmuo - 28cm, talpa - 2,5l, sienelės plotis - 2,5mm, rankenos medžiaga - plastikas.

Keraminės keptuvės savybės: neprilimpanti, neprikepanti keraminė danga, kuri reikalauja mažiau aliejaus ir riebalų; ją paprasta valyti, nereikia šveisti; šios dangos sluoksnis sunkiai pažeidžiamas, neišskiria pavojingų sveikatai politetrafluoretileno ir perfluoktatinės rūgšties. Rekomendacijos naudojimui: prieš naudojimą išvirinkite inde vandenį (apie 10 min), nusausinkite ir kruopščiai patepkite vidinę indo pusę saulėgrąžų aliejumi, įkaitinkite ant mažos ugnies. Naudokite tik plastikines arba medines menteles. Neleiskite indui perkaisti. Nepatartina pilti į karštą indą šaltus skysčius. Neleistinas rūgštingų bei šarmingų produktų gaminimas, taip pat laikymas šiame inde. Eksploatuojant keraminės dangos spalva gali kisti, tai natūralus procesas. Keptuvės valymui nenaudokite abrazivinių priemonių, kietų kempinėlių ir grandiklių. Galima plauti indaplovėje.

Siunčiam y kitus miestus.
Daugiau išskirtinių prekių Jums ir Jūsų namams rasit apsilankę mūsų internetinėj parduotuvėj - www.PrekiuRojus.lt

Kontaktai

Vardas
Kestas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Kaunas
El. paštas