Nauja "Dailės pagrindų suaugusiems" grupė jau nuo spaio 09d.!

Nauja "Dailės pagrindų suaugusiems" grupė jau nuo spaio 09d.!

80 €
ID: 7545746
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 73
Nauja "Dailės pagrindų suaugusiems" grupė  jau nuo spaio 09d.!
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Ar žinote, kam niekada ne per vėlu? O gi pildyti savo svajones!

Galbūt jūs manote, kad nesugebate piešti ir slapta pavydite mokantiems? O galbūt sulaukdavote pagyrimų, kad puikiai piešiate, bet niekada neradote laiko rimčiau pasimokyti? Visi puikiai žinom, kaip būna, kai darbai veja darbus, ir nėra kada pabūti su savim, nusiraminti ir atsipalaiduoti užmiršus rutiną. Bet ar žinote, kaip gera pasinerti į tapybą ir atsiplėšti nuo kasdienybės?

Todėl skelbiame, kad dabar, prasidėjus naujiems metams, yra pats geriausias laikas surasti laiko sau, savo svajonės išpildymui ir sužinoti, kaip nuostabiai jūs mokate piešti!

Taigi, jau nuo rspalio 09 dienos startuoja nauja suaugusiųjų grupė!

Studijų programa sudaryta taip, kad per 16 susitikimų būtų galima išmokti piešimo, tapybos, grafikos, kompozicijos pagrindų, susipažinti su skirtingų epochų dailininkų darbais. Naudosime įvairias technikas ir priemones: grafitą, akvarelę, akrilą, anglį, sangviną, tušą, pastelę, spalvotus pieštukus.

Darbas vyksta nedidelėse grupelėse, jaukioje kūrybinėje aplinkoje.

Kiekvienas studentas gauna individualaus dėmesio. Jūsų laukia neformali aplinka, kvapni arbata, pašnekesiai, darbų aptarimai.

Į užsiėmimus užteks atsinešti tik gerą nuotaiką, o visomis reikalingomis priemonėmis pasirūpinsime mes.


Užsiėmimai vyks pirmadieniais arba ketvirtadieniais 18.00-20.30val. (trys akademinės valandos), pirmadieniais 10.30-13.00 rytine grupe.

Kaina - 80 Eur./mėn. (4 užsiėmimai per mėnesį, jei neturėsite galimybės atvykti į kažkurį užsiėmimą, galėsite “atidirbti” kitu laiku su kita grupe). Mokant už visus 16 užsiėmimų iš karto, kaina 300 Eur.

Daugiau informacijos rasite: www.dailesstudija.lt. Tel.: 869962600, Savanorių pr.1, Kaunas.

Kontaktai

Vardas
Neringa
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Kaunas
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai