NANO rūko prietaisas

NANO rūko prietaisas

163,35 €
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 121
NANO rūko prietaisas
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

www.medisa.lt

NANO rūko prietaisas DELUXE, purškiamas, pagamintas Japonijoje.

Tinka naudoti veidui ir visoms kitoms kūno sritims

Prietaiso Nano 9 pagalba paprastas vanduo pavirsta itin smulkių vandens lašelių rūku. Šio nano rūko vandens lašelių dydis yra 4,8 nm (nanometro). Toks smulkus vandens lašelis itin greitai ir lengvai prasiskverbia į tarpląstelinį lygį ir pasiekia giliuosius odos sluoksnius. Todėl taip greitai pastebimas didelis drėkinimo efektas. Nano rūkas sukuria šiltą stimuliaciją, drėkina ir stangrina odą. Taip pat pastebimai pagerėja odos ląstelių medžiagų apykaita ir oda tampa sveika, skaisti ir švytinti. Itin rekomenduojama taikyti esant jaunatviniams spuogams, pigmentinėms dėmėms, nudegimams, bei randams. Jei odai pakanka drėgmės, tai ji puikiai aprūpinama drėgme ir deguonimi. O tai reiškia, jog puikiai vyksta natūrali kolageno gamyba ir oda praranda raukšles. Ji tampa stangri ir elastinga! Norint pasiekti itin greitą odos atstatymo rezultatą, tikslinga yra nuvalius odą, uždėti vitaminus, hyaluroninę rūgštį, kolageną, ar placentos produktus atsižvelgiant į odos tipą. Nano rūko pagalba galime giliai įvesti esencijas, kaukes. Itin greit ir saugiai juo įvedami ir bioaukso geliniai produktai. Nano rūką leidžiame 3/4 minutes. Procedūrą galime kartoti tris/keturis kartus per savaitę. Nano rūkas – puiki priemonė veido odos valymui. Tuomet rūką leidžiame 5 minutes.

Nano rūką gali naudoti ir vyrai ir moterys vyrai – po skutimosi 3-5 min. odos nuraminimui ir stabilizavimui, odos atjauninimui įvedant produktą, moterys – veido ir dekolte odos atstatymui ir drėgmės palaikymui, jaunuoliai – sėkmingai kovoti su jaunatviniais spuogais.

Nano 9 bus geriausias mūsų pagalbininkas, jei susloguosime, pradės peršėti gerklę, kamuos kosulys, ar pasunkės kvėpavimas. 3-5 minutės nano rūko ir savijauta palengvėja. Nano 9 – tai puikus plaukų priežiūros prietaisas. Jis atstato ypač išsausėjusių plaukų struktūrą ir atkuria natūralią drėgmę. Po dažymo rekomenduojama nano rūko procedūras atlikti tam, kad dažas geriau įsigertų į plauką ir būtų tarsi užfiksuotas. Efektą pajusite jau po pirmos procedūros.

Nė vienas kitas elementas neturi tiek stebuklingų galių kaip vanduo. Džiaukimės jo smulkiausių lašelių milžiniška galia! Supaprastinkime veido ir plaukų priežiūrą.

Kontaktai

Vardas
medisa.lt
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas