Nagų poliravimo prietaisas Silk'n Micro Nail

Nagų poliravimo prietaisas Silk'n Micro Nail

29,9 €
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 33
Nagų poliravimo prietaisas Silk'n Micro Nail
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

Nagų poliravimo prietaisas Silk'n Micro Nail

Silk'n Micro Nail yra patogus elektrinis nagų poliravimo prietaisas rankų ir kojų nagų viršutinės pusės poliravimui ir lyginimui. Jo dėka jūsų nagai 2 savaitėms bus greitai ir paprastai padengti nuostabiu blizgesiu.
Nagų poliravimas su įprasta dilde paprastai užima nemažai laiko ir pastangų. Taip pat atsiranda rizika subraižyti nagus šveičiant nagą ne viena, bet abiem kryptim (pirmyn-atgal). Kadangi Silk'n Micro Nail yra elektrinis prietaisas, kurio šveitimo volelis sukasi tik viena kryptimi, juo naudodamiesi galite visiškai pamiršti šiuos rūpesčius. Analogišku veikimo principu pasižymi ir profesionalių manikiūrininkų bei pedikiūrinnkų naudojami prietaisai.
Silk'n Micro Nail komplektuojamas su dviejų tipų švietimo voleliais. Šiurkštesnis (Micro Smooth) volelis skirtas pašalinti nago pavišiaus nelygumus, o švelnesnis (Micro Shine) suteikia nagui nepriekaištingą blizgesį.
Silk'n Micro Nail pravers ir mėgstančioms spalvotus nagus. Prieš lakavimą nupoliravus nagus, nulakuoti nagai atrodys kur kas geriau.

www.grazuole.eu - fotoepiliatoriai, grožio aparatai, masažuokliai, liekninanti apranga

Kontaktai

Vardas
www.grazuole.eu
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas