MWM GmbH dujiniai generatoriai

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

MWM GmbH dujiniai generatoriai

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5971281

Skelbimo aprašas

UAB „Envija“ yra patikima kogeneracinių jėgainių tiekėja – vienintelė sertifikuotų Vokietijos kompanijų MWM ir „R Schmitt Enertec GmbH“, gaminančių kogeneracijos jėgaines, atstovė Baltijos šalyse, Baltarusijoje ir Kaliningrado srityje. Būdami oficialūs atstovai mes teikiame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, o tai reiškia atestuotus specialistus, kurie puikiai išmano atstovaujamą produkciją, pažįsta savo klientus ir greičiau reaguoja į kilusius klausimus.
Kodėl verta rinktis mus?
Esame ficialūs MWM GmbH ir R. Schmitt Enertec GmbH pardavimų ir techninio aptarnavimo atstovai. Rinkai siūlome projektus ir paslaugas nuo idėjos iki „rakto“, kurie apima MWM GmbH ir R. Schmitt Enertec dujinių generatorių ir lauko išpildymo konteinerių dujiniams generatoriams pardavimą ir techninį aptarnavimą.

KONTAKTAI:
UAB Envija
Savanorių pr. 109, LT-44208, Kaunas
+370 37 452138
info@envija.lt
www.envija.lt

Kogeneracija, kogeneratorius, dujinis generatorius, dujiniai generatoriai, biodujų jėgainės, techninis aptarnavimas, garantinis aptarnavimas, MWM dujiniai generatoriai, R. Schmitt Enertec dujiniai generatoriai, Caterpillar Energy Solutions GmbH, energetinis auditas, energetiniai projektai, konsultacijos, alternatyvi energija, biodujos, gamtinės dujos, trigeneracija, atliekų perdirbimas, biodujų gamyba.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai