Mūrinis namas su pastatu-stalių dirbtuvėmis Šaltinio g.,Plungėje

Mūrinis namas su pastatu-stalių dirbtuvėmis Šaltinio g.,Plungėje

105 000 €
ID: 7372135
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 17

Apie

Savivaldybė
Plungės r. sav.
Gyvenvietė
Plungės m.
Statybos metai
1990
Aukštų skaičius
1
Plotas (kv.m.)
158.15
Sklypo plotas (a)
9.76
Kambarių sk.
5
Statybos tipas
Mūrinis
Šildymas
Kombinuotas
Įrengimas
Įrengtas

Ypatybės

Vanduo
Dujos
Elektra
Asfaltuotas privažiavimas
Aptverta teritorija
Su garažu
Rūsys
Ūkinis pastatas

Skelbimo aprašas

Mūrinis namas su pastatu-stalių dirbtuvėmis Šaltinio g.
Parduodamas mūrinis namas unikaliai sujungtas požemiu ir lauko pastoge su ūkiniu pastatu-patalpomis, paliekant pakankamai vietos žalumos, kiemo ir sodo erdvei. Prie namo taip pat yra stiklinis šiltnamis.
Namas apšiltintas, tarpusieniai pripildyti polisterolio granulėmis. Šildymas galimas net 4 veikiančiais variantais. Namo pirmo aukšto hole yra dekoratyvinė krosnelė-židinys, kūrenamas malkomis, nuo kurio šiluma pasklinda po visą pirmą aukštą. Židinys taip pat yra rūsyje-salėje. Rūsyje yra katilas šildymui dujomis ir katilas šildymui granulėmis. Ūkiniame pastate dar yra katilas šildymui pjūvenomis. Pastaruoju galima šildyti namo ir dirbtuvių patalpas kartu ar atskirai.
Pasirinktinas ir vandentiekis: miesto ar vietinis. Šaltinio gatvė pasižymi, kaip šaltiniuota ir gero vandens vieta, tad pasinaudojus šia privilegija, reikės mokėti tik už kanalizaciją.
Namas vieno aukšto su mansarda - tvarkingas ir prižiūrimas. Jame yra 5 kambariai su erdvėmis pasisėdėjimui ar darbui su kompiuteriu. Tualetas įrengtas pirmame aukšte ir mansardoje, vonia - pirmame aukšte, dušas - mansardoje. Taip pat yra galimybė tualetą įsirengti rūsyje. Virtuvėje ir kambariuose mediniai baldai, išlaikant tą patį stilių.
Namo dalį užima garažas dviem mašinoms. Po vienos mašinos įvažiavimo dalimi yra duobė, į kurią galima įeiti per rūsį ar tiesiog leidžiantis iš garažo.
Išoriškai mažesnis ir savo konstrukcija panašus į gyvenamą namą ūkinis pastatas savo požeminėmis patalpomis atitinka bendrą namo plotą. Bendras stalių dirbtuvių plotas - 260,97 kv.m, kai tame tarpe pirmas aukštas užima 49 kv.m. Pirmame aukšte bendra erdvė (33,08 kv.m), patalpa (14,99 kv.m), tualetas ir laiptai į mansardą, kurioje 3 atskiros patalpos-kambariai (14-18 kv.m),ir į rūsį, kuriame įruoštos patalpos, kurios buvo baldų gamybai. Čia yra ir minėtas šildymo katilas pjūvenomis. Šalia jo durys į patalpą, skirtą pjūvenoms. Ūkinio pastato pastoginės apšiltintos, patalpos tvarkingos, yra 2 stoglangiai iš patalpų rūsyje.
Namas su ūkiniu pastatu patogioje susisiekimui ir ramioje gyvenimui vietoje. Čia pat prekybos centrai, vaikų darželis, meno mokykla ir pats miesto centras. Iš kitos pusės labai greitas išvažiavimas iš miesto.

DAUGIAU INFORMACIJOS :

Tel.nr.: +37061822900, + El. paštas: ntplunge@gmail.com
facebook'e : NT Brokeriai Plungėje
NĖRA MOKESČIO PIRKĖJUI
DERANTIS - SVARSTYSIME KIEKVIENĄ REALŲ PASIŪLYMĄ.
Jūsų paslaugoms PAGALBA Plungėje ir Žemaitijoje
*PARDUOTI, PIRKTI, KEISTI IR NUOMOTI NT.

Kontaktai

Vardas
Edgaras
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai