MOTERIMS - DARŽOVINIS maisto papildas

MOTERIMS - DARŽOVINIS maisto papildas

21 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 5489022
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 90
MOTERIMS - DARŽOVINIS maisto papildas

Skelbimo aprašas

ExPress Essentials - puikus daržovinis maisto papildas moterims.
Kryžmažiedžių šeimos daržovės (kopūstai, brokoliai, briuselio kopūstai, žiediniai kopūstai ir kt.) turi dietinės ląstelienos, liuteino, folio rūgšties, vitaminų C ir E, o taip pat jos yra turtingas fitonutrientų šaltinis.
Daugkartiniai tyrimai įrodė ryšį tarp daržovių, turtingų gliukozinolatais, naudojimo ir onkologinių ligų atitinkamų tipų vystymosi rizikos.
Nustatyta, kad šalyse, kurių gyventojai mityboje tradiciškai naudoja daug kryžmažiedžių šeimos daržovių, navikinių susirgimų atsiradimo rizika mažesnė, palyginus su kitomis vietovėmis.
ExPress Essentials sudėtyje - kryžmažiedžių šeimos daržovių koncentratas su pakankamu gliukozinolato ir Indolo-3-Karbinolo kiekiu.
Indolo-3-Karbinolas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, padidina organizmo apsaugines jėgas, yra stiprus detoksokacijos natūralių procesų stimuliatorius.
Kryžmažiedžių šeimos daržovės pagerina virškinimą ir stimuliuoja nuosavų fermentų išsiskyrimą virškinamajame trakte, o taip pat stimuliuoja storosios žarnos veiklą.
Deja, šiuolaikinis žmogus vis mažiau naudoja šviežių daržovių ir vaisių. Į pagalbą ateina mokslas: mokslininkai atrado unikalų gliukozinolatų ir Indolo-3-Karbinolo išskyrimo iš kryžmažiedžių šeimos daržovių, kurios įeina į puikaus kompanijos Santegra ® produkto ExPress Essentials sudėtį, būdą.

ExPress Essentials (30):
- yra augalinis antioksidantas;
- sumažina navikinių susirgimų atsiradimo riziką;
- pagerina medžiagų apykaitą ir hormonų balansą;
- nukenksmina ir pašalina apykaitos toksinius produktus;
- puiki kryžmažiedžių šeimos formulė su garantuotu gliukozinolatų kiekiu.

SUDĖTIS (vienoje kapsulėje): Kryžmažiedžių šeimos daržovių (brokolių, kopūstų, ridikų) (2 % gliukozinolatų) formulė- 400 mg, Indolo-3-Karbinolo - 35 mg.

INDIKACIJOS: nuo hormonų priklausančių darinių profilaktika, organizmo apsauga ir atstatymas po intoksikacijos, piktnaudžiavimas alkoholiu,darbas kenksmingoje pramonėje, alergijos, nesubalansuota dieta, vidurių užkietėjimai.

Kontaktai

Vardas
Alla
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Susiję raktažodžiai