MODELASTIC – rankomis formuojamas plastikas

MODELASTIC – rankomis formuojamas plastikas

6,99 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6975013
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 7
MODELASTIC – rankomis formuojamas plastikas
Daugiau nuotraukų (6)

Skelbimo aprašas

MODELASTIC – tai lengvai rankomis formuojamas plastikas, kurio dėka galite sukurti tvirtus plastiko gaminius per kelias minutes!

Jei Jums reikia greitai sutvarkyti sulūžusią rankeną ar pasigaminti tvirtą detalę kurios negalima nusipirkti– MODELASTIC kaip tik Jums! Modeliuojamas plastikas gali būti puiki alternatyva 3D spausdinimui – galite išgauti nuostabias formas, tačiau tam Jums neprireiks itin brangių 3D spausdintuvų, MODELASTIC pagalba formuosite daiktus be didelių išlaidų. Na, o jei rezultatas ne toks kokio tikėjotės, tiesiog įmeskite plastiką į karštą vandenį ir pradėkite iš naujo!

MODELASTIC yra saugus, netoksiškas, tvirtas, lengvas ir itin paprastai formuojamas. Jums nereikės jokių papildomų įrankių ar patirties. Modeliuojamas plastikas pravers taisant rankenas, prietaisus, įrankius, laikiklius, buities reikmenis, sutvirtinant laidus, taip pat kuriant įtvarus, kostiumus, kaukes, skulptūrėles, dekoracijas, papuošalus, žaislus, figūrėles,rankdarbius, indus, ornamentus ir gausybėje kitų projektų – viskas ko Jums reikia yra idėja ir dubenėlis karšto vandens!

Sukietėjęs MODELASTIC yra pakankamai tvirtas tačiau netrapus. Gavęs didelę apkrovą jis yra linkęs deformuotis greičiau nei lūžti. Norint pagaminti tikslesnes detales MODELASTIC galima apdirbti dilde, frezuoti, tekinti ir gręžti visiškai nebijant jog Jūsų projektas nepavyks, tokiu atveju visuomet galite viską pradėti iš pradžių.

MODELASTIC plastikas puikiai tinka naudoti: pramonėje, buityje, gamyboje ar edukaciniams tikslams. Jis pakankamai tvirtas nesudėtingiems mechanizmams gaminti tokiems kaip: svirtims, atramoms, krumpliaračiams, ašims, korpusų detalėms, sutvirtinimams, rankenoms, kaiščiams, varžtams, veržlėms ir t.t. Plačios MODELASTIC panaudojimo galimybės atsiveria ir medicinos ir veterinarijos reabilitacijoje: tai nepamainoma medžiaga įvairiausių įtvarų ar langečių gamyboje. Nuo šiol visa tai Jūs galite pasidaryti patys!
MODELASTIC ribinė minkštėjimo-kietėjimo temperatūra - apie 60°C (yra galimybė atsiųsti Modelastic su 90-100°C ribine temperatūra).

MODELASTIC naudojimas:

1. Suberkite norimą kiekį MODELASTIC į karštą vandenį (~90°C), ir palaukite kol jis pavirs į permatomą masę;

2. Masę ištraukite iš vandens ir šiek tiek palaukite (10s – 1min.) kol ją bus saugu liesti;

3. Suteikite MODELASTIC norimą formą (būkite atsargūs formuodami plastiką, jame dar gali būti pasilikusių karšto vandens kišenių);

4. Įmerkite sukurtą formą į šaltą vandenį arba tiesiog leiskite jai atvėsti – kietėdamas plastikas vėl įgauna baltą spalvą;

5. Jei galutinis rezultatas ne toks kokio tikėjotės, pradėkite iš naujo – procedūrą galite kartoti begalę kartų.

MODELASTIC galite įsigyti čia: https://www.mandarinai.lt/modelastic-rankomis-formuojamas-spalvotas-plastikas

Kontaktai

Vardas
Mandarinai
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas