Mobili plovykla Palangoje

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Mobili plovykla Palangoje

9,85 €
ID: 5770560

Skelbimo aprašas

Mes galime nuplauti Jūsų automobilį Jums patogioje vietoje! Išbandykite šią visiškai naują paslaugą. Automobilį apipurškiame specialia priemone, kuri sudaro sluoksnį tarp kėbulo ir purvo. Tada transporto priemonę nuvalome mikropluošto šluoste.

Mums svarbiausia – galimybė prieiti prie Jūsų transporto priemonės. Baiminatės, ar neteks rūpintis elektra, vandentiekiu, specialiomis konstrukcijomis arba kanalizacija? Užtikriname, kad dirbdami ant kelio nepaliksime dėmių, vandens ar cheminių medžiagų, o rezultatas Jus maloniai nustebins – automobilis bus kruopščiai nuplautas, sausas, padengtas apsauginiu sluoksniu ir blizgantis.


Norite, kad Jūsų automobilio švara pasirūpintume, kol tvarkote savo reikalus, o jis stovi aikštelėje, kieme ar, pavyzdžiui, miesto centre? Ne problema! Аtvažiuosime į Jūsų nurodytą vietą.
Paprastai automobilio plovimui tenka skirti daug laiko. Ar bandėte suskaičiuoti, kiek trunka kelionė iki plovyklos, laukimas eilėje, plovimas ir kelionė namo? Atsakome: apie dvi valandas. Skirkite šį laiką sau, šeimai, laisvalaikiui ar būtiniausiems reikalams.
Kaip teikiama paslauga?
– Operatorius priima skambutį, užfiksuoja automobilio stovėjimo vietą, valstybinį numerį, spalvą ir pan.
• Susitariama dėl paslaugų paketo ir atvykimo laiko.
• Informaciją gavę mūsų specialistai vyksta į sutartą vietą.
• Automobilis plaunamas apie pusvalandį.
• Baigus plauti informuojamas automobilio vairuotojas. Jis priima darbus ir atsiskaito už paslaugas.
Jeigu už paslaugą sumokama pavedimu iš anksto, klientui dalyvauti nebūtina.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.