Michael Winterhoff, Tironų mums nereikia

Michael Winterhoff, Tironų mums nereikia

2,99 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5891555
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 7
Michael Winterhoff, Tironų mums nereikia

Skelbimo aprašas

Michael Winterhoff, Tironų mums nereikia
Leidėjas: Tyto alba
Metai: 2012
Puslapiai: 142
ISBN: 9789986169079
Formatas: 16,5 x 23,5, minkšti viršeliai
Dr. Michaelis Winterhoffas šioje knygoje toliau gilinasi į tironiško vaikų elgesio priežastis. Sako, jog susitapatinti su vaiku – neteisinga ir netgi pavojinga; jog partneriškas požiūris į vaiką nesumažina susikalbėjimo problemų, priešingai – sukelia naujų ir žaloja vaiko psichiką. O tam, kad vaiko psichika galėtų normaliai vystytis, būtina ne tik besąlygiška tėvų meilė, bet ir sveikas protas, hierarchiniai santykiai ir disciplina.

Griežtai, tačiau ramiai ir argumentuotai autorius teigia: vaikui reikalingi tėvai ir auklėtojai, kurie ne tik myli. Jie turi dar ir suvokti, kad vaikai turėtų likti vaikais, o tėvai – protingesniais, labiau patyrusiais, sugebančiais vaikui duoti saugumą, ramybę ir vertybinę orientaciją patarėjais.

Palyginti su „Kodėl mūsų vaikai virsta tironais“, šioje knygoje yra du svarbūs dalykai, išplėtojantys mano tezes ir turintys žadinti viltį. Knygoje pasakojama, kaip suaugusieji gali atpažinti, ar jų santykiai su vaiku nėra sutrikę, ir nurodau būdus, kaip rasti išeitį iš tokios padėties - kaip sutrikimus pašalinti.

Kontaktai

Vardas
Stasys
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas