Metalinių laiptų gamyba. Turėklai, porankiai.

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Metalinių laiptų gamyba. Turėklai, porankiai.

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6097006

Skelbimo aprašas

METALINIŲ LAIPTŲ GAMYBA
Metalinių laiptų gamyba

Mes gaminame lauko ir vidaus metalinius laiptus, ir metalinių laiptų karkasus. Projektojame ir gaminame laiptus su medinėmis pakopomis. Pagal užsakymą metalinius laiptus, laiptasijas, laiptų karkasus dažome milteliniais dažais. Praktiškus ir stilingus laiptus gaminame individualiems namams, loftams, biurams, kavinėms. Metalo laiptus galima sumontuoti kaip viduje taip ir  išorėje.

Gaminame laiptus įvairiausio dizaino, laiptus su medinėmis, metalinėmis  pokopomis. Metaliniai laiptų karkasai būna kelių variantų: vienguba laiptasija, dviguba, laužtos, sraigtinės arba tiesios formos laiptasijos.

Nešanti metalinė laiptų konstrukcija nudažoma pasirinkta spalva, milteliniais dažais, arba gruntuojama ir dažoma pasirinktais dažais. Dažniausiai laiptų karkusui pasirenkama šviesia spalva (pilka, balta arba kiti atspalviai). Jeigu norima pabriežti ir papuošti erdvę laiptasijos spalva turi stipriau išsiskirti nuo sienų spalvos, jeigu sienos švesios, dažoma tamsesne spalva. Karkasą laiptams geriau tvirtinti prieš galutinę apdailą, o kad išvengti didelių išlaidų galima pritvirtinti laikinas medines laiptų pakopas.

· Metalinių laiptų gamyba, suvirinimas ir montavimas individualiems namams bei kitiems pastatams, bazuojamės Alytuje, dirbame visoje Lietuvoje.
Turėklai, porankiai

Gaminame ir montuojame įvairus turėklus, porankius, aptverimus laiptams, terasoms ir balkonams. Turėklų ir porankių  gamybai naudojame įvairias medžiagas: metalą, medį, stiklą. Gaminame turėklus iš juodojo metalo profilių naudojant kalvės elementus ir miltelinį dažymą. Gaminame porankius ir turėklus iš  nerūdijančio plieno, viriname nerūdijantį plieną ir kitus spalvotus metalus.

METALINĖS TVOROS

Gaminame, suviriname ir montuojame metalines tvoras, vartelius, atveriamus kiemo vartus. 
metaliniai vartai, metalo vartai.
metalinės durys, metalo durys.
metaliniai laiptai, metalo laiptai.
metaliniai turėklai, metalo .
metaliniai porankiai, metalo turėklai.
metalinės tvoros, metalo tvoros.
metaliniai garažo vartai.
metalinių laiptų gamyba.
metalinių durų gamyba.
metalinių vartų gamyba.
metalinių tvorų gamyba.
metalinių terėklų gamyba.
metalinių aptverimų gamyba.
metalo gaminiai.
gamyba iš metalo.
suvirinimo darbai.
Tel.   +370 678 52648
http://skardameta.lt
skardameta@gmail.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.