Metalinis susriegiamas turkiškas 55 cm kaljanas su serijos numeriu (defektas)

Metalinis susriegiamas turkiškas 55 cm kaljanas su serijos numeriu (defektas)

60 €
ID: 8031416
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 6
Metalinis susriegiamas turkiškas 55 cm kaljanas su serijos numeriu (defektas)
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Išskirtinio dizaino unikalus aukštos kokybės turkiškas metalinis susriegiamas kaljanas su moters figūra. Yra serijos numeris ant lagamino.

Parduodu, nes jau daug metų nebenaudoju, o taip pat yra reikalingas remontas (pagal prioritetą):
1) esminė problema, jog per sriegį lūžęs tvirtinimas tarp metalinės dalies su moters figūra ir dalies, prie kurios jungiasi šlangutės
2) truputį įskilusi kolba prie sriegio, matosi nuotraukoje, tačiau naudojimui tas įtakos neturi, stiklas storas ir labai tvirtas
3) prasisuka sriegis tarp metalinės dalies su moters figūra bei dalies su taurele tabakui dėti, tai jokios įtakos neturi, ant sriegio papildomai galima uždėti guminę tarpinę ar pan.
4) neatsisuka sriegis tarp taurelės tabakui dėti, bei metalinės tarpinės, per jėgą nebandžiau, galimai dėl oksidacijos, bet tos dalies net ir nereikia nusukinėti, greičiausiai, ji skirta tik tam, jei kada reikėtų keisti pačią taurelę.

Taip pat reikėtų atnaujinti ir išvalyti visas metalines detales, sutepti sriegius.

Tvarkingo tokio kaljano kaina siektų bent keletą šimtų eurų, dėl to kaina atitinkama. Pridėsiu tabako likutį (nežinau, ar dar geras), angliukus, foliją bei antgalius šlangutei (antra foto).

Kaina 60 Eur.

Dar turiu mažą paprastą kaljaną, tik su lipnia juosta paklijuota šlangutė ir prie sriegio įtrukęs vamzdelis, įleidžiamas į vandenį, bet įsisriegia ir laikosi, geriau nejudinti (žr. foto) - 10 Eur.

- - -
Miestas - Lentvaris, Trakų r. sav.
Galiu bandyti siųsti, bet tikrai nenorėčiau (LP Express - 4 €).

Kontaktai

Vardas
Vytis
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai