Meridianų atvėrimo, baziniai Masažo kursai, su BIO energetiniu masažuokliu.

Meridianų atvėrimo, baziniai Masažo kursai, su BIO energetiniu masažuokliu.

300 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7021553
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 9
Meridianų atvėrimo, baziniai Masažo kursai, su BIO energetiniu masažuokliu.

Skelbimo aprašas

Tikslas ir uždaviniai – Programa skirta įgyti masažų specialisto, naudojant meridianų atvėrimo techniką - masažuotojo kompetencijas. Siekiama suteikti bendrų naudojimosi principų ir reikalavimų, masažo atlikimo technikos bazinių pagrindų, darbo su prietaisu teorines žinias ir išugdyti profesinius praktinius įgūdžius, būtinus masažo-specialisto darbui įvairiose sveikatos gerinimo formose, panaudojant bio energetinį masažuoklį ir jo galimybes.
Mokymo metodai – Paskaita, praktinis užsiėmimas, konkrečių pavyzdžių analizė, diskusija, savarankiškas darbas.
Rezultatai - Baigęs mokymo kursą pagal mokymo programą, asmuo žinos: Bazinį atliekamo masažo informacijos vaidmenį savo veikloje. Masažo atlikimo numatytas procedūras. Meridianų atvėrimo, valymo būdus, atlikimo techniką. Baigęs mokymo kursą pagal mokymo programą, asmuo gebės: Saugiai ir taisyklingai atlikti masažą, naudotis teikiamomis masažų prietaiso techninėmis galimybėmis, įgytų žinių panaudojimu. Vadovautis specialiai, pagrįsta, dozuota, mechaninio ir refleksinio poveikio žmogaus organizmui priemonių visuma. Vertinti ir stebėti atliekamo veiksmų poveikio ir informacijos patikimumą, kontroliuoti procesus, įvykių pagrindimą procese, lyginti faktinius rezultatus su prieš tai buvusiais, užtikrinti saugią ir kokybišką atlikimo technikos kontrolę ir eiliškumą. Naudoti pagalbines priemones procese.
Studijų baigimas – Baigusiems studijų programą, atsiskaitoma atsiskaitomuoju praktiniu darbu: testu, pokalbiu, atliekant masažo procedūras pagal programą. Sėkmingai įvykdžiusiems studijų programą išduodamas kompetencijos pažymėjimas (baigimo Sertifikatas).
Temos:
Bendrieji naudojimosi principai ir reikalavimai
Meridianų valymo būdai.
Nugaros kanalų atvėrimo technika.
Darbas su bioenergetiniu masažuokliu “FOHOW YANG-SHENG”.
Šešios masažų procedūros.
Medžiagų ir priemonių panaudojimas.

Kontaktai