Menstruacinė taurelė Viva Cup

Menstruacinė taurelė Viva Cup

23 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6926757
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 22
Menstruacinė taurelė Viva Cup
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

Tel. pasiteirauti 867442261. Kaune galima atsiimti vietoje arba siunčiu, jei reikia + pašto išlaidos.

Viva cup menstruacinė taurelė

Menstruacinė taurelė pagaminta iš Platinum klasės hipoalerginio medicininio silikono, todėl tinka naudoti net ir jautrią, į alergijas ir sudirginimus linkusią odą turinčioms moterims. Medžiaga nekaupia kvapų ir bakterijų.

Menstruacinė taurelė palengvins gyvenimą menstruacijų metu. Inovatyvi, patogi ir ekologiška taurelė idealiai tinka intymiai higienai. Ši taurelė pagaminta iš Platinum klasės hipoalerginio medicininio silikono, todėl tinka naudoti net ir jautrią, į alergijas bei sudirginimus linkusią odą turinčioms moterims. Taurelę galima naudoti nepertraukiamai 12val. į parą. Taurelės yra 3 dydžių – S, M ir L. S dydis paprastai rekomenduojamas dar negimdžiusioms, M - dydis gali būti naudojamas ir gimdžiusioms ir negimdžiusioms, priklausomai nuo menstruacijų gausumo ir kūno sudėjimo, L dydis – jau gimdžiusioms moterims. Tiesiog įveskite taurelę į vaginą menstruacijų metu ir užsiimkite kasdiene veikla – pamirškite apie pratekėjimą ar nemalonų kvapą.

Menstruacinės taurelės privalumai:

 Neiššaukia alergijų, grybelinių infekcijų, uretrito;
 Nekenkia natūraliai vaginos florai;
 Idealiai tinka sportuojančioms moterims. Patogi naudoti tiek dieną, tiek naktį, taipogi kelionių metu.
 Taurelę galima naudoti 10 metų;
 Patogumas. Menstruacinė taurelė dedama į vaginos vidų, todėl ji yra nepastebima. Ji neturi išorinės virvelės, kaip kiti tamponai, kurie nuolat permirksta šlapinantis. Taurelė Eve leidžia komfortabiliai nusišlapinti.
 Priešingai nei tamponai, taurelė surenka tik menstruacijų išskyras ir nesugeria natūralios vaginos drėgmės, todėl neišsausėja vaginos gleivinė;
 Ekonomiška – kadangi taurelė tarnauja iki 10 metų, Jūs sutaupote daug pinigų, nebepirkdama tamponų ar įklotų.
 Taurelę keisti reikia rečiau, nei įklotą;
 Taurelė tampriai priglunda prie vaginos sienelių, todėl išvengsite pratekėjimo bei judesių suvaržymo;

Kaip naudoti menstruacinę taurelę Viva cup:

Prieš pirmą sykį naudojant menstruacinę taurelę , rekomenduojama ją dezinfekuoti specialiu sekso žaisliukų valikliu arba kelias minutes pavirinti vandenyje. Prieš naudojant taurelę, visuomet būtina nusiplauti rankas. Taurelę įsidėti galite sėdėdama, atsitūpusi, klūpėdama ar stovėdama – raskite Jums tinkamiausią kūno padėtį. Sudrėkinkite taurelę vandeniu ar nedideliu kiekiu vandens pagrindo lubrikanto tam, kad palengvintumėte taurelės įvedimą į vaginą. Tuomet suspauskite taurelę pirštais ir perlenkite ją pusiau bei dar sykį pusiau, kaip bus parodyta informaciniame lapelyje. Perlenktą taurelę Įveskite į vaginą – joje taurelė pati įgaus pradinę formą.

Išimti prisipildžiusią taurelę pakankamai lengva – nusiplaukite rankas, atsitūpkite arba atsisėksite ant unitazo, suspauskite vaginos raumenis, lyg stangintumėtės, kad priartintumėte taurelę prie įėjimo į vaginą. Pirštu patikrinkite, ar taurelės kraštai lengvai atsiskiria nuo vaginos sienelių ir, traukdama už rankenėlės, taurelę išimkite. Taurelės turinį išpilkite į unitazą, taurelę išplaukite šiltu vandeniu su neutraliu muilu.

Svarbu:

- Nenaudokite taurelės ilgiau, nei 12 val. į parą;
- Draudžiama vartoti taurelę sekso metu;
- Naudokite tik vandens pagrindo lubrikantą;
- Taurelė nėra kontracepcijos priemonė ir neapsaugo nuo lytiniu keliu plintančių ligų;
- Pajutus nemalonius pojūčius vaginos srityje, pasikonsultuokite su Jūsų ginekologu.

Kontaktai

Vardas
Kaunas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas