Menkiu zvejyba Baltijos juroje

Menkiu zvejyba Baltijos juroje

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5705244
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1274
Menkiu zvejyba Baltijos juroje
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

Menkių žvejyba Baltijos jūroje. Laivo “BRIZO” komanda kviečia į pavasarinę žvejybą! Paskubėkite užsisakyti jums labiausiai tinkančias datas žvejybai pavasarį! Pavienius žvejus taip pat raginame registruotis!
Laivas “BRIZO” pritaikytas žvejybai tiek šaltuoju, tiek šiltuoju metų laiku. Daug vietos ir šilta viduje, o lauke įrengtas tentas nuo saulės, vėjo ar lietaus. Patyręs kapitonas – žūklės gidas ir didžiulis žvejys entuziastas (trys viename:)) įdės maksimumą pastangų, kad tai būtų tikrai puiki menkių žvejyba. Galima žūklė toli nuo kranto (33-38 jūrmylės, neutraliuose vandenyse prie Rusijos sienos) – 16 h žvejybinis turas ir žvejyba arti kranto (10-15 jūrmylių, “sąvartynas”, “inkarinė” ir pan.) – 8 h žvejybinė išvyka. Reisas grupinis – 10 žmonių. Laive yra visa menkių žūklei reikalinga įranga (GPRS, echalotas, radaras) taip pat saugumą jūroje užtikrinančios priemonės ir pilnai sukomplektuota žūkles įranga (jūrinė meškerės, PENN multiplikatorinės ritės, pintas valas, pilkeris).
Taip pat siūlome išbandyti lašišų žūklę Baltijos jūroje velkiaujant. Lašišų žūklė iš didelio laivo - komfortas ir nepakartojami įspūdžiai!!!
Esant šaltajam metų laikui, laivas yra šildomas, yra 11 miegamų vietų, WC, grilis. Klientams pageidaujant, pasirūpiname maitinimu. Išplaukiama iš Klaipėdos sutartu laiku. Dėl žūkles rezervavimo kreiptis tel. 865925925, 865996229. www.zuklesgidai.lt

Kontaktai

Vardas
zukles
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Klaipėda
El. paštas

Susiję raktažodžiai