Meniškos skulptūros - Nematau, Negirdžiu, Nekalbu

Meniškos skulptūros - Nematau, Negirdžiu, Nekalbu

55 €
ID: 8068349
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 6
Meniškos skulptūros - Nematau, Negirdžiu, Nekalbu
Daugiau nuotraukų (6)

Skelbimo aprašas

Meniškos, sunkios rankų darbo skulptūrų simboliai iš ekologiškos epoksidinės ir.dar kitokios (komercinė paslaptis) medžiagos - “Nematau, Negirdžiu, Nekalbu".
Aukščiai - apie 35cm, KAINA - po 55€.
O jeigu VISAS TRIS (3) skulptūras, tuomet bendra KAINA - 135€.
YRA TAIP PAT TOKIOS PAT, TIK MAŽESNĖS - 16,5cm. Mažesnių visas komplektas (3 vnt.) skulptūtos KAINA - 65€.
PUIKI DOVANA ĮVAIRIOMS PROGOMS!
Turi specialias saugias putoplastos dėžutes.
***
Tai japoniškas aforizmas reiškiantis „nematau, negirdžiu ir nesakau nieko blogo“. Japonijos istorikai nesutaria dėl tikslios trijų išmintingųjų beždžionių aforizmo kilmės. Vieni teigia, jog šis aforizmas VIII a. atkeliavo į Japoniją iš Kinijos, kaip Tendai budizmo mokyklos (jap. , tendaishū) mokymų dalis. Šią versiją remiantys mokslininkai teigia, jog pačio aforizmo reikšmė gali būti siejama su Kinijos filosofo Konfucijaus (kin. , kngfūz) veikalu „Apmąstymai ir pašnekesiai“ (kin. , ln y). Jame buvo aprašytas toks filosofo pamokymas: „ nežiūrėk į tai, kas prieštarauja tinkamumui neklausyk to, kas prieštarauja tinkamumui nesakyk to, kas prieštarauja tinkamumui nedaryk judesio, kuris prieštarauja tinkamumui“.

Jeigu nėra galimybės atsiimti patiems (ar per pažystamus) Panevėžyje, siunčiame įvairiai. Registruota pašto siunta + 3€. Arba per omniva., arba saugiausiai ir tą pačią dieną po apmokėjimo - per autobusų siuntų skyrių.
*
O jeigu patinka antikvariniai,senoviniai daiktai apžiūrėkite kitas mano prekes ir rasite kažką sau naudinga.Spauskite, nusikopijuokite :
https://www.skelbiu.lt/pasiulymai/bertas8/
(per 8 puslapius)
Rašykite į e-paštą:
[email protected]
Arba skambinkite: 866355799

Kontaktai

Vardas
robertas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai