McCall Smith Alexander, Sapnų Angusas: keltų sapnų dievas

McCall Smith Alexander, Sapnų Angusas: keltų sapnų dievas

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5882115
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 7
 McCall Smith Alexander, Sapnų Angusas: keltų sapnų dievas

Skelbimo aprašas

McCall Smith Alexander, Sapnų Angusas. Keltų sapnų dievas

Grožinė literatūra
2007

"Alma littera", kietas viršelis, 192 psl., ISBN: 978-9955-24-656-5, serija "Mitai".


Populiaraus škotų rašytojo Alexanderio MaCallo Smitho originalioje ir meistrišku stiliumi parašytoje keltų mito interpretacijoje dėliojama tikrovės ir mito mozaika, kurioje atskleidžiamas nuostabus sapnų pasaulis, valdomas mitinio herojaus Anguso - ne tik sapnų, bet ir aistringos meilės bei jaunystės dievo.


Sapnų Angusas vis dar ateina naktį ir dovanoja tau sapnus. Tu nematai, kaip jis tai daro, bet gali pamatyti jį liuoksintį per kalvas su savo sapnų maišu pašonėje, ir žvilgtelėjimo, vienintelio žvilgtelėjimo į jį, gali pakakti, kad įsimylėtum. Juk jis taip pat yra meilės dalytojas, Erotas.

Knygoje perpasakojamas Anguso, Airijos ir Škotijos keltų mitologinio herojaus, mitas. Rašytojas čia papasakoja penkias istorijas, kurių veiksmas perkeltas į mūsų dienas. Penki sapnai, penki sapnuotojai. Angusas – ne tik sapnų, bet ir aistringos meilės bei jaunystės dievas – aplanko juos visus ir pakviečia į svaiginančią kelionę po sapnų šalį, ieškant įstabiosios Kaerės.

Šis pasakojimas – laisva autoriaus interpretacija, tačiau nenutolstama nuo airių mitologijos šaltinių. Knygoje rašytojas jungia sapnus ir tikrovę, priversdamas nustebti, koks netikėtas ir įdomus gali būti gyvenimas, pažvelgus į jį per mūsų sapnų prizmę.

Alexander McCall Smith (Aleksanderis Makol Smitas, g. 1948 Zimbabvėje) – garsus šiuolaikinis škotų rašytojas, medicinos teisės profesorius, dėstantis Edinburgo universitete, daugelio tarptautinių organizacijų, susijusių su bioetikos klausimais, narys. Šiuo metu gyvena ir dirba Edinburge. A. McCall Smithas yra išleidęs daugiau kaip 50 knygų: mokslinių darbų, apsakymų...

Kontaktai

Vardas
Stasys
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas