Masažuokliai gera kaina garantija 12 mėn.

Masažuokliai gera kaina garantija 12 mėn.

29 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5964484
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1140
Masažuokliai gera kaina garantija 12 mėn.

Skelbimo aprašas

Pečių, kaklo, nugaros bei kojų masažuokliai

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 50 € ! (išskyrus Neringą)

1. Masažinė pagalvė Tellos FR-P12 - šildymo funkcija, savaime besikeičianti ratukų sukimosi padėtis, automatinis 15 minučių trukmės seansas, buitinis kištukas.
Kaina 30 eurai.

2. Kaklo ir pečių (bei viso kūno) Šiatsu masažuoklis Tellos D180. Šildymo funkcija, vienu paspaudimu reguliuojama ratukų sukimosi kryptis, 15 minučių trukmės seansas, buitinis ir automobilinis kištukai. Puikiai tinka kaklo ir pečių masažui, taip pat skirtas pėdų, nugaros ar blauzdų masažui.
Kaina 49 eurai.

3. Masažinė sėdynė Tellos FR-C23 (nugaros ir sėdmenų masažuoklis). Nugarą masažuojantis atlošas su aukštyn bei žemyn važinėjančiais besisukančiais ratukais, vibruojanti sėdynė kūno atpalaidavimui. Buitinis ir automobilinis kištukai. Kaina 69 eurai.

4. Masažinė sėdynė Tellos BC-015 (nugaros, kaklo ir sėdmenų masažuoklis). Nugarą masažuojantis atlošas su aukštyn bei žemyn važinėjančiais besisukančiais ratukais, reguliuojamo aukščio kaklo masažuoklis ir vibruojanti sėdynė kūno atpalaidavimui. Kaklą ir nugarą masažuojantys rutuliukai papildomai šildomi. Buitinis ir automobilinis kištukai.
Kaina 110 eurai.

5. Pėdų masažuoklis Tellos BC-010. Skirtas įvairiapusiškam pėdų masažavimui, puikiai suaktyvina kraujotaką prieš miegą, todėl pėdos greičiau sušyla ir žmogus greičiau užmiega. Masažuoklis turi šildymo funkciją, tris skirtingas masažavimo funkcijas, tris masažavimo laiko režimus, automatinį režimą, buitinį kištuką.
Kaina 115 eurai.

Visiems masažuokliams suteikiama 12 mėnesių garantija!

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis kontaktiniu telefonu.


UAB TAISYKLA
J,Jasinskio g.7 Vilnius (centre)
Tel.867026612
ttaisykla@gmail.com

Kontaktai

Vardas
TTAISYKLA
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas