Masažinė Sofa ME/08

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Masažinė Sofa ME/08

1 760,02 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5403975

Skelbimo aprašas

www.medisa.lt

Masažinė sofa teiks kokybišką masažą daugelį metų ir džiugins jus kiekvieną akimirką masažo metu.
Greita ir patogu - prisėdai, paspaudei mygtuką ir pasinerk į malonių pojūčių gelmes. Masažuojamasis krėslas tiksliai atkartoja profesionalaus masažuotojo rankų judesius, o jo atliekamas masažas lygiavertis ir gydomajam, ir atpalaiduojamajam.
Masažiniu krėslu atliekamas masažas, ne tik yra malonus, bet taip pat labai naudingas grožiui ir sveikatai. Masažinio krėslo nauda patvirtinta tiek besinaudojančių krėslu žmonių patirtimi, tiek moksliškai. Masažiniai krėslai pagerina bendrą žmogaus savijautą, imuninės sistemos veiklą, pašalina nereikalingus produktus iš žmogaus medžiagų apykaitos rato, skatina žmogaus kūno cirkuliaciją, gerina miego kokybę, mažina miego sutrikimus, stiprina nugaros raumenis, šalina nugaros skausmus, gydo įvairius kūno audinius, suteikia jėgų, ramina ir atpalaiduoja ir sumažina stresą.
Masažiniai krėslai labai praktiškos masažo priemonės - nereikia užsirašyti į masažo seansą. Jūs galite mėgautis puikiu ir kokybišku masažu patogiai ir greitai - vos vienu prisėdimu ir mygtuko paspaudimu. Šis šiuolaikiškos išvaizdos ir praktiškas masažinis krėslas puikiai tinka naudoti tiek asmeniniais, tiek komerciniais tikslais.

Prekės aprašymas:
1. Kaklo masažo funkcija.
2. Maigymo funkciją.
3. Sėdmenų vibracijos funkcija.
4. Spaudimo masažas funkcija.
5. Dalis funkcijų automatiškai reguliuojama valdymo skydelyje.

Svoris: 38kg
Dėžutės dydis: 182x76x50cm
Galia: 120W

Galimos kelių odos spalvų modifikacijos, pagal Jūsų poreikį.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.