Maistas katėms "Sanabelle" .Pagamintas Vokietijoje

Maistas katėms "Sanabelle" .Pagamintas Vokietijoje

12 €
ID: 5454425
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 315
Maistas katėms "Sanabelle" .Pagamintas Vokietijoje

Skelbimo aprašas

Pateikiame informacija tiesiai iš pardavėjo, kad parodyti jums ypatingą dėmesį, kai kalbama apie pasirenkant tinkamą maistą savo augintiniui. Sanabele mitybos specialistai, sukūrė iš Bosch ėdalo kačių maistą su aukščiausios kokybės ir naujausiais moksliniais rezultatais:
Sanabelle - mitybos filosofija katėms.

Sanabelle asortimente rasite kiekvieną gyvenimo etapą, kuris yra puikiai priderintas prie konkrečių poreikių jūsų kačių maiste - labai skanus, turtingas paukštienos mėsos miltų, subalansuotas su visais gyvybiškai svarbiais vitaminais, maistingosiomis medžiagomis ir ląsteliena, pritaikytomis granulėmis.

Ypač verta paminėti kombinaciją naudojama visose receptuose, tai yra aukščiausios kokybės uogos (džiovintos spanguolės, džiovintos mėlynės) ir džiovintų medetkų žiedų.

Be abejo Sanabelle maiste nėra pridėtinių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų ir jokių genetiškai modifikuotų organizmų. Sanabelle pakuojama specialioje aromato neprarandančioje sandarioje pakuotėje su patogiu uždaromu užtrauktuku ir aromato apsaugos vožtuvu, (Fresh Pack).
Įvairaus išfasavimo 400 g / 2,0 kg/10, 0 kg
Kainos: nuo 4Eur iki 48Eur., priklausomai nuo maisto išfasavimo ir rūšies
Kačiukams
Suaugusiems su paukštiena
Suaugusiems su upėtakiu
Sensitiv su paukštiena
Sensitiv su ėriena
Odos ir plaukų stiprinimui
Dantų ligų prevencijai
Inkstų ligų prevencijai
Nutukimo prevencijai
Senior senom katėm
Dantų valymo skanėstas
Skanėstas AČIŪ
Daugiau info:
http://www.sanabelle.de
Tel.:868528564
P.S.
Visavertis ėdalas užtikrina, kad gyvūnas gaus visas jam būtinas medžiagas. Žinoma, jį reikia parinkti ne tik pagal kokybę, bet ir gyvūno amžių, gyvenimo būdą, sveikatos būklę ir kt. Jeigu ėdalas bus prastas, gali ne tik trūkti maistingųjų medžiagų, bet ir sutrikti virškinimas bei organizmo veikla.

Kontaktai

Vardas
Vytautas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai