Magnis 400mg. Pakuotėje 180 kapsulių.

Magnis 400mg. Pakuotėje 180 kapsulių.

17 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 3881725
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 359
Magnis 400mg. Pakuotėje 180 kapsulių.

Skelbimo aprašas

Magnis 400mg. Pakuotėje 180 kapsulių.

Magnis: šimtų organizmo cheminių reakcijų esmė

Tyrimai rodo, kad magnis gali būti naudingas:
• Padeda angliavandenius, baltymus ir riebalus paversti energija
• Subalansuoja ir reguliuoja kalcio, kalio ir natrio apykaitą
• Būtinas normaliai raumenų funkcijai
• Palaiko sveiką plaučių funkciją
• Būtinas sveikam kaulų ir dantų augimui
• Dalyvauja nervinių impulsų perdavime ir raumenų susitraukimuose
• Slopina inkstų akmenų formavimąsi
• Palaiko sveiką cholesterolio lygį

Kas yra magnis ir ką jis atlieka?

Magnis yra labai svarbus šimtams organizmo cheminių reakcijų. Jis funkcionuoja kaip kofermentas (dalyvauja per 300 fermentinių reakcijų) ir tinkamai veikia nervų funkciją bei raumenis, kaulų formavimąsi bei energijos apykaitą. Naujausi tyrimai rodo, kad yra ypač svarbus širdies funkcijai. Kūne sukaupto viso magnio 60% yra kauluose, 26% raumenų audiniuose, o likęs magnio kiekis saugomas organizmo minkštuose audiniuose.

Magnis padeda palaikyti normalių raumenų ir nervų funkciją, palaiko pastovų širdies ritmą, sveiką imuninę sistemą ir stiprius kaulus. Magnis taip padeda kraujyje reguliuoti cukraus kiekį, prisideda prie normalaus kraujo spaudimo ir, kaip žinoma, dalyvauja energijos apykaitoje bei baltymų sintezėje. Didelis dėmesys skiriamas magnio vaidmeniui vykdant prevenciją ir valdant sutrikimus tokius kaip hipertenzija, širdies bei kraujagyslių ligos, diabetas. Mityboje magnis absorbuojamas žarnyne, o šalinamas per inkstus.

Kam gali prireikti papildomo magnio?

Magnio papildymas gali būti reikalingas, kuomet tam tikros sveikatos problemos ar sąlygos įtakoja didelį magnio netekimą arba apriboja magnio absorbciją. Magnio trūkuma gali sukelti kai kurie vaistai įksiatant tam tikrų rūšių diuaretikus, antibiotikus ir vaistus vėžiui gydyti (antinavikiniai vaistai).

Asmenims su nekontroliuojamu ar prastai kontroliuojamu diabetu magnio papildai yra naudingi, nes padidėjęs magnio netekimas su šlapimu susijęs su hiperglikemija.

Magnio papildai gali būti skiriami asmenims kenčiantiems nuo alkoholizmo. Mažas magnio kiekis kraujyje nustatomas nuo 30% iki 60% alkoholikų, ir beveik 90% pacientų nustojusiems vartoti alkoholį. Kiekvienas maistą iškeičiantis į alkoholį paprastai turės sumažėjusį magnio įsisavinimą.

Asmenims turintiems lėtinių malabsorbcijos problemų, tokių kaip Krono liga, glitimui jautri enteropatija, regioninis enteritas ir žarnyno operacijos gali netekti magnio dėl viduriavimo ir riebalų malabsorbcijos. Tokiais atvejais reikalingas papildomas magnio kiekis.

Asmenims su nuolat kraujyje mažą kalio ir kalcio koncentracija, magnio trūkumas gali būti pagrindine to problema. O jo papildai padeda atstatyti kalio ir kalcio trūkumą.

Magnio trūkumo rizika padidėja vyresnio amžiaus žmonėms. 1999-2000 ir 1994-1998 metų sveikatos ir mitybos tyrimų apklausos parodė, jog vyresnio amžiaus suaugusieji suvartoja mažiau magnio nei jaunesnio amžiaus suaugusieji. Be to, magnio absorbcija sumažėja, o išskyrimas per inkstus padidėja vyresniame amžiuje. Taip pat labiau tikėtina, kad vyresnio amžiaus žmonės vartoja vaistus, kurie sąveikauja su magniu. Šie veiksniai pagyvenusiems žmonėms labiau grasina magnio trūkumu. Todėl labai svarbu vyresnio amžiaus žmonėms vartoti didesnį maistinio magnio kiekį.

Kokie yra trūkumo simptomai?

Ankstyvieji magnio trūkumo požymiai yra prarastas apetitas, pykinimas, vėmimas, nuovargis ir silpnumas. Magnio trūkumui išaugus gali atsirasti tirpimas, dilgčiojimas, raumenų susitraukimai ir spazmai, traukuliai, personalūs pokyčiai, nenormalus širdies ritmas ir koronariniai spazmai. Didelis magnio trūkumas gali sukelti sumažėjusį kalcio kiekį kraujyje (hipokalcemija). Magnio trūkumas taip pat siejamas su mažu kalio kiekiu kraujyje (hipokalemija). Daugelis šių simptomų yra bendri ir gali pasireikšti dėl įvairių sveikatos sutrikimų, o ne magnio trūkumo. Todėl svarbu, kad gydytojas įvertintų sveikatos nusiskundimus ir problemas, taip kad būtų tinkamai parinktas gydymas.

Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1 kapsulė
Vienetų skaičius pakuotėje: 180

Vieneto kiekis:
• Magnis (iš magnio oksido, magnio citrato, magnio aspartato): 400mg

Kitos sudedamosios dalys: ryžių miltai, želatina (kapsulė), magnio stearatas (augalinės kilmės).

Alergenų informacija: sudėtyje nėra cukraus, druskos, mielių, kviečių glitimo, kukurūzų, sojos, pieno, kiaušinių, vėžiagyvių ar konservantų.

Vartojimas

Vartoti po vieną (1) kapsulę per valgio metų arba tarp valgymų. Šį produktą galima vartoti su kalciu, vitamin D ir cinku.

ĮSPĖJIMAS: Nėštumo ar laktacijos laikotarpiu prieš naudojant šį produktą būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kaina: 17EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,75EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 5EUR. Siunčiant "Omniva" paštomato siuntiniu 3,3EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Kontaktai

Vardas
Tomas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas