Magnetinis kardio treniruoklis dviratis "Hammer 4839 Cardio E1"

Magnetinis kardio treniruoklis dviratis "Hammer 4839 Cardio E1"

150 €
ID: 8056184
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 7
Magnetinis kardio treniruoklis dviratis "Hammer 4839 Cardio E1"
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Kardio treniruoklis dviratis turi 12 apkrovos lygių ir net 21 treniruočių programą: 1 rankinė, 10 automatinių, 1 energijos kontrolės, 4 širdies plakimo dažnio kontrolės, 4 su naudotojo pasirenkamais parametrais, 1 kūno riebalų kiekio matavimo.

Tinkamą krūvį pasirinkti padės kompiuterio ekrane rodomi duomenys: laikas, atstumas**, greitis**, apsisukimų skaičius per minutę, pulsas, sudegintų kalorijų kiekis**, o individualiems poreikiams treniruoklį pritaikyti padės reguliuojama vertikali ir horizontali balnelio padėtis. Treniruoklis priekyje turi ratukus, dėl to lengvai galima perstumti į kitą vietą.

DĖMESIO!!! ** Minant treniruoklį ekranas nerodo atstumo, greičio bei sudegintų kalorijų kiekio (kalorijas galima matuoti išmaniuoju įrenginiu). Jau tokį pats pirkau, per daug į tai nekreipiau dėmesio, kadangi mėgėjiškai sportuoti tas visiškai netrukdo, svarbiausia, jog apkrovos lygiai, treniruočių programos bei pulso matavimas veikia gerai. Kaina atitinkama! **

Magnetinė stabdžių sistema veikia sklandžiai ir tyliai.

Magnetinis dviratinis treniruoklis – paprastas būdas intensyviai deginti kalorijas, dailinti kūno linijas ir gauti energijos neišeinant iš namų, tai vienas iš geriausių ir saugiausių pasirinkimų mankštai. Treniruojantis neapkraunami keliai ir nugara, tad sportuoti gali ir viršsvorio turintys ar vyresnio amžiaus žmonės. Aerobinės treniruotės teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą, stiprina nugaros, kojų, ypač šlaunų, raumenis, efektyviai tirpdo riebalus nuo apatinės kūno dalies, spartina kalorijų deginimą, ugdo ištvermę.

Yra kosmetinių pabraižymų ir įbrėžimų, daiktas ne naujas. Pridėsiu atspausdintą instrukciją anglų kalba.

Trumpa video apžvalga:
https://www.youtube.com/watch?v=DxODDcn5KVg

- - -
Pasiimti patiems.
Miestas - Lentvaris, Trakų r. sav.

Kontaktai

Vardas
Vytis
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai