Magene S3+ greičio ir ritmo jutiklis

Magene S3+ greičio ir ritmo jutiklis

20 €
ID: 8042247
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 4
Magene S3+ greičio ir ritmo jutiklis
Daugiau nuotraukų (7)

Skelbimo aprašas

S3+ jutiklis yra atnaujinta GEMINI 200 versija. Iš naujo įdėję bateriją galite perjungti įrenginyje greičio jutiklio ir ritmo jutiklio režimus. Palaikantis ryšį per ANT+™ ir „Bluetooth“, S3+ gali tiksliai įrašyti duomenis, todėl yra geriausias daugelio GPS kompiuterių ir išmaniųjų telefonų programų palydovas.

[Baterija] Prieš naudodami nuimkite iš anksto įdėto akumuliatoriaus izoliacinį lakštą iš naujo įdėkite bateriją, kad perjungtumėte greičio ir ritmo režimus.
[Režimas] 1 jutiklis vienu metu gali pasirinkti TIK vieną režimą (greitį arba ritmą). Taigi, norint patikrinti greitį ir ritmą, reikia 2 jutiklių (1 greičiui, 1 ritmui).
[Įrenginys] Naudojant „Bluetooth“ protokolą, 1 jutiklis vienu metu gali prisijungti TIK prie 1 APP ar įrenginio Naudojant ANT+ protokolą, vienu metu galima prijungti prie kelių įrenginių.
[Ryšys] Kai naudojate išmaniojo telefono APP, turite ieškoti jutiklio APP, paieška per telefono sistemos Bluetooth nustatymus yra netinkama.
[Hibernation] S3+ jutiklis automatiškai pereis į miego būseną 1 minutei, kad būtų taupoma energija, kai jutiklis nejuda, jutiklis pradės siųsti transliacijas TIK tinkamai pažadintas.

Specifikacijos:

- Svoris: su baterija
- Dydis: 85 x 29,8 x 38,3 mm
- Darbinė temperatūra: -10 ~ 50
- Atsparumas vandeniui: IPX66
- Baterijos veikimo laikas: 500 h.

Pakuotėje yra 2 vienetai.

Kontaktai

Vardas
LEsmartas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Varėna
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai