Madonna - Prisipažinimai. Biografinė knyga

Madonna - Prisipažinimai. Biografinė knyga

1 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6038076
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 19
Madonna - Prisipažinimai. Biografinė knyga
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

1994 m. leidimo, lietuvių kalba. Leidėjas - "Europa". Minkšti viršeliai, 95 teksto + 16 nuotraukų puslapiai. Parengė Petras Venclova. Geros būklės, nesutepta, nesulankstyti puslapiai, bet ties viena vieta (per vidurį) šiek tiek iširusi.

Kaune (Petrašiūnuose), bet galiu siųsti į kitus miestus paprasta, registruota arba išperkamąja pašto siunta (+). Pasiteiravimui galite skambinti tel. 867 244 866 arba rašyti į elektroninį paštą lexgeneralislt@gmail.com

Ši knyga atspindi tikrąsias garsios dainininkės Madonos (Madonna Louise Ciccone, g. 1958) pažiūras į muziką, vyrus, taip pat - beveik viską, kas jai rūpi gyvenime. Įdomiausi jos pasisakymai sujungti į skyrius, kurie tikriausiai sukels keistą įspūdį. Ar iš tikrųjų Madona ieško gilios dvasinės tiesos? Ar ji - tik "praktiška" mergaitė, apie kurią pati dainuoja? Galinga Madonos įtaka pop muzikai, madai ir jaunimo kultūrai daro ją vieną iš žymiausių pastarojo dešimtmečio asmenybių. Knyga padės suprasti dainininkės praeitį, dabartį ir galbūt ateitį.

Žymės: oficiali, autobiografija, autobiografine, memuarai, interviu, kaunas

Kontaktai

Vardas
Aukštaitė
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas