"Logitech MX Vertical" belaidė įkraunama bluetooth pelė (yra 2 vnt.)

"Logitech MX Vertical" belaidė įkraunama bluetooth pelė (yra 2 vnt.)

67 €
ID: 8027253
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 8
"Logitech MX Vertical" belaidė įkraunama bluetooth pelė (yra 2 vnt.)
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Belaidė "Logitech MX Vertical"" bluetooth įkraunama pelė su Unifying receiver'iu. Yra 2 vnt.

** Pelė nauja, bet iš ekspozicijos, todėl tik ant "padukų" matomos žymės, buityje nenaudota, todėl būklė ideali, matosi nuotraukose **

Pažangi, ergonomiška pelė, kurioje moksliškai pagrįstas dizainas derinamas su padidintu Logitech MX serijos našumu. Unikali forma su tekstūruotu guminiu paviršiumi užtikrina tvirtą ir natūralų sukibimą. Puikiai tinka didelėms ir vidutinėms rankoms. Tikslus slinkties ratukas su patogiu viduriniu paspaudimu. Pelę galima prijungti tiek su laidu, tiek su Unifying receiver'iu, tiek per blietooth. Greitas įkrovimas per USB-C jungtį su pridedamu laidu.

Pelė skirta sumažinti raumenų įtampą, sumažinti riešo spaudimą ir pagerinti laikyseną. Natūrali MX Vertical rankos paspaudimo padėtis sumažina raumenų įtampą 10%, palyginti su tradicine pele ir skatina ergonomiškesnę laikyseną. Unikalus MX Vertical 57° vertikalus kampas sumažina spaudimą riešui, o nykštys patogiai laikomas ant nykščio atramos.

„Logitech Flow“ vienu metu leidžia patogiai valdyti iki 3-jų skirtingų įrenginių, o naudodami „Logi Options+“ programą galite mygtukams nustatyti konkrečios programos funkcijas ir reguliuoti žymeklio greitį. MX Vertical turi pažangų didelio tikslumo 4000 DPI jutiklį, todėl rankos judesys yra 4 kartus mažesnis, palyginti su standartine pele su 1000 DPI jutikliu. Optimaliam valdymui galima keisti žymeklio greitį ir tikslumą vieno mygtuko paspaudimu.

Daugiau informacijos galima rasti pateiktoje nuorodoje į oficialų gamintojo puslapį bei trumpoje video apžvalgoje čia:
https://youtu.be/UN5UIRaUPqM

- - -
Prekė iš Vakarų Europos sandėlių, turiu ir daugiau įvairios naujos kompiuterinės, garso bei kt. technikos pardavime, žr. visus mano skelbimus.
- - -
Miestas - Lentvaris, Trakų r. sav.
Siunčiu į LP Express / DPD paštomatą (+3,00 €).

Kontaktai

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai