"Logitech Craft" belaidė įkraunama bluetooth klaviatūra

"Logitech Craft" belaidė įkraunama bluetooth klaviatūra

90 €
ID: 8026611
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 7
"Logitech Craft" belaidė įkraunama bluetooth klaviatūra
Daugiau nuotraukų (6)

Skelbimo aprašas

Belaidė "Logitech Craft" įkraunama bluetooth klaviatūra su mygtukų apšvietimu bei išskirtiniu valdymo ratuku, įkraunama per USB-C jungtį. Klaviatūra iš ekspozicijos, be dėžutės, todėl matosi žymės, bet buityje nenaudota. Komplekte tik USB įkroviklis, Unifying receiver'io nėra, kuris nereikalingas prijungiant pelę bluetooth ryšiu.

Craft – pažangi klaviatūra, turinti ypatingą įvairiapusišką lietimui jautrų įvesties ratuką, kurį galima prisitaikyti prie savo veiklos bei naudojamų programų, kad kūrybinis procesas taptų lengvesnis ir greitesnis. Naudodami Windows ar macOS, Adobe Photoshop CC programoje keiskite šviesumą, Adobe Illustrator CC nustatykite pieštuko storį, Adobe Lightroom Classic CC redaguokite nuotraukas, ratuką taip pat naudokite Microsoft Office programose ar multimedijai reguliuoti ir kt.

Subtilus klaviatūros apšvietimu įsijungia automatiškai, kai prie klaviatūros priartėja Jūsų rankos, o priklausomai nuo aplinkos sąlygų, automatiškai keičiasi apšvietimo šviesumas.

Efektyvi, stabili ir preciziška klaviatūra tiksliam rašymui. Patobulintas klavišų stabilumas sumažina garsą ir optimizuoja klavišų atsaką, todėl kiekvieną spustelėjimą pajusite, o ne išgirsite. Apvalus klavišų profilis leidžia pasiekti itin aukštą tikslumą ir užtikrina, kad niekada nepraleisite klavišo, net jei rašote nežiūrėdami į klaviatūrą.

Dar daugiau informacijos galima rasti pateiktoje nuorodoje į oficialų gamintojo puslapį bei trumpoje video apžvalgoje.

- - -
Prekė iš Vakarų Europos sandėlių, turiu ir daugiau įvairios naujos kompiuterinės, garso bei kt. technikos pardavime, žr. visus mano skelbimus.
- - -
Miestas - Lentvaris, Trakų r. sav.
Siunčiu į LP Express / DPD paštomatą (+3,00 €).

Kontaktai

Vardas
Vytis
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai