Muzikantas linksmam kokybiškam renginiui. Pravedu.

Muzikantas linksmam kokybiškam renginiui. Pravedu.

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5605183
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1102
Muzikantas linksmam kokybiškam renginiui. Pravedu.
Daugiau
Daugiau nuotraukų (10)

Skelbimo aprašas

Norite surengti išskirtinę, linksmą, kokybišką ir įsimintiną šventę? Renginių vedėjas - muzikantas Jums padės! Linksma, šiuolaikinė šventinė programa. Pilnai pravedu bet kokią šventę. Populiariausia muzika, šventiniai žaidimai, linksmybės, karaoke! Vestuvėse, jubiliejuose, krikštynose, įmonių vakarėliuose dirbu be pertraukų, dainuoju tik gyvai. Groju klavišiniais, bei gitara. Repertuare virš 700 populiariausių dainų. Pastovus repertuaro atnaujinimas. 5kw D klasės naujausia garso aparatūra, šviesos efektai, lazeriai. Gerinant šventės kokybę ir esant galimybei, 1kw garso aparatūra papildomai statoma ir lauke. Dirbu vienas, o jei pageidauja užsakovas, dainuojame dviese su kolega. Taip pat galiu koncertuoti su žinomu Lietuvoje atlikėju. Atliekame
lietuviškus, rusiškus, angliškus, itališkus bei hitus. Su svečiais galime bendrauti ir rusų, bei anglų kalbomis.
Jaunavedžiams duodu vestuvių scenarijų, kartu jį iš anksto aptariame, suderiname. Patariu, kaip pasiruošti šventei. Dalinai atlieku ir vestuvių bei kitų švenčių planuotojo darbą. Liudininkai gali švęsti atsipūtę! Jubiliejai, vakaronės pravedami improvizuojant, pagal publikos norus ir aktyvumą. Jubiliejų ir kitų švenčių scenarijai taip pat išsamiai derinami pagal užsakovų pageidavimus. Pildome svečių muzikinius pageidavimus be jokių papildomų atlygių. Dirbu visoje Lietuvoje. Už pajamas išrašomi dokumentai, užsakovui pageidaujant, pasirašoma muzikinių paslaugų tiekimo sutartis. Pirminė išsamiausia informacija apie šventės eigą, scenarijų, paslaugų įkainius ir t.t. teikiama:

Pirminė išsamiausia informacija apie šventės eigą, scenarijų, paslaugų įkainius ir t.t. teikiama:
Alvydas. Mob. telefonai: +370 687 35607, +370 646 39707, namų: 8 37 384161,
arba el.paštu: info@muzikantaisventems.lt
Norėdami rasti daugiau informacijos, apsilankykite svetainėje
http://www.muzikantaisventems.lt/
kurioje rasite šventinius scenarijus, atliekamų dainų repertuarą, Jūsų šventėse naudojamos garso bei šviesos aparatūros sąrašą, užimtumo kalendorių, nuotraukas bei vaizdo įrašus!

Kontaktai

Vardas
Alvydas Paškevičius
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visa Lietuva
El. paštas