Lietvamzdžiai - aliuminio,cinko, vario

Lietvamzdžiai - aliuminio,cinko, vario

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 2115727
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 436
Lietvamzdžiai - aliuminio,cinko, vario

Apie

Savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Gyvenvietė
Vilniaus m.
Mikrorajonas
Žirmūnai

Skelbimo aprašas

UAB DASFA ir Ko siulo PREFA gaminius.
PREFA nutekamieji latakai gaminami iš spalvotų aliuminio juostų. Produktai pasižymi ilgalaikiu atsparumu kintančiai temperatūrai nuo -30C iki +80C ir ilgaamžiškumu. Net ir po daugelio metų, eksploatuojant sudėtingomis sąlygomis, produktai išlaiko funkcines savybes ir gerą išvaizdą.

Namas su cinko (ne cinkuotais!) latakais atrodo kokybiškai ir estetiškai. Šie latakai yra atsparūs Lietuvai būdingoms oro sąlygoms. Cinko latakai gražiai atrodo, o pastatas su tokiais latakais yra elegantiškas.

Daugybė formų ir individualaus panaudojimo galimybės. Pusapvalės ar stačiakampio profilio, netipiniai gaminiai ir priedai: daugiau kaip 500 gaminių turinti RHEINZINK
®-lietaus nuvedimo sistema yra gausiausia rinkoje. Galimi trys paviršiaus variantai: blizgantis paviršius veikiamas oro ilgainiui pasidengia natūralia melsvai pilkos spalvos patina. Gamykliškai suteikta melsvai pilka ar tamsiai pilka spalva iš karto išsiskiria
savo elegantiška patinos danga.
Visų trijų variantų bendra savybė: jie įtikina savo formų grožiu, įvairumu, tikslumu ir ilgalaikiu naudojimu be papildomos priežiūros.

Variniai lietvamzdžiai yra ilgaamžiai, o jų elementai, kurie pagaminti taip pat iš vario, tarnauja net iki 300 metų. Būtent šis faktas yra vienas iš esminių kriterijų pasirenkant varinių lietvamzdžių sistemas dėl aplinkoje vyraujančio lietaus ir sieros junginių, kurie yra kenksmingi kitiems metalo paviršiams.

Kaina: teirautis.

Daugiau informacijos: http://www.dasfa.lt/lt/lietvamzdziai

Mus rasite:
UAB DASFA ir Ko, Kareivių g.19-118, Vilnius
tel.:8 5 2031515, mob.:8 687 24841
el.p.: srenaldas@dasfa.lt
skype: shumislt

www.dasfa.lt
www.cerpes.lt

Kontaktai

Vardas
UAB DASFA ir Ko
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Vilnius
El. paštas