, Liepkalnio g. Plotas 963.0 a.

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

, Liepkalnio g. Plotas 963.0 a.

480 000 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6961559
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 3

Apie

Plotas (a.)
963.00

Skelbimo aprašas

  OBJEKTO DETALIZACIJA:

Objektas – 9,6309 ha sklypas, Kinelių vs., Rudaminos sen., Vilniaus raj. Sklypo paskirtis: kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos).
Šalia suformuotas infrastruktūrinis 0,3692 ha kitos paskirties (inžinerinės infrastruktūros) sklypas.


Nuosavybė: fiziniai asmenys.


Paskirtis. 2012 m. liepos 20 d. Vilniaus rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintas detalusis planas, kuriuo sujungti du (5 ha ir 5 ha) žemės sklypai ir pakeista žemės sklypo pagrindinė tikslinė naudojimo paskirtis į kitos paskirties žemę: pramonės ir sandėliavimo objektų teritorija – tikslu pastatyti logistikos centrą su administracinėmis patalpomis.


Būklė – laisvi, neužstatyti žemės sklypai.
OBJEKTO APRAŠYMAS
Sklypas skirtas logistikos (sandėliavimo) objekto statybai. Detaliajame plane numatytos šios techninės sąlygos:


Leistinas pastatų aukštis –15 m. - Užstatymo tankumas – 0,5.


Užstatymo intensyvumas – 1,5.


Sandėliavimo plotas 33277 kv. m - Paletinių vietų skaičius – 41332


Atvirų rampų plotas – 1451 kv.m


Vartų skaičius – 38


Pagalbinių, administracinių patalpų plotas – 9096 kv.m - Lengvųjų automobilių parkavimo vietų skaičius – 323.
Transporto infrastruktūra


Sklypas yra Vilniaus rajone. Šiaurine sklypo dalis ribojasi su Vilniaus miesto teritorija. Iki miesto centro tik 11 kilometrų.


Sklypas vakarinėje dalyje ribojasi su magistraliniu keliu A14 - Vilnius- Lyda (Liepkalnio g.) Šis magistralinis kelias jungia du Vilniaus m. aplinkkelius: pietinį ir pietinį išorinį. Sklypas yra tarpe šių aplinkkelių, priklausančių tarptautiniams transporto koridoriams, ir magistraliniu keliu A14 (Vilnius – Lyda) abu aplinkkeliai yra pasiekiami per keletą minučių.


Šiaurinė sklypo dalis ribojasi su vietinės reikšmės keliu, kuris tarnautų įvažiavimu į sklypo teritoriją naudojant (atitinkamai ją rekonstravus) magistraliniame kelyje esamą nuovažą. Planuojamo vidinio kelio plotis – 7, 5 m. Apsaugos zona – 8 m.


Iki oro uosto cargo sandėlių 7-8 km, iki magistralinio geležinkelio linijos apie 4 km. Iki „Maxima“ prekybos centro Liepkalnio g. 2.5 km.

Inžinerinė infrastruktūra

Dujotiekio tinklai
Pagal AB „Lietuvos dujos“ (dabar AB „Energijos skirstymo operatorius“) prisijungimo sąlygas, leistinas dujų sistemos prisijungimas ties sklypo riba prie Liepkalnio g. praeinančio aukšto slėgio dujotekio.


Elektros tinklai
Pagal išduotą techninių sąlygų sąvadą leistinoji galia - 3000 kW. Pajungimas numatomas nuo Rudaminos TP (elektros skirstymo punkto). Detaliuoju planu suformuotame žemės sklype suplanuota modulinė elektros transformatorinė pastotė planuojamos ūkinės veiklos reikmėms. Projekto vystytojas padengia savo lėšomis visų projekto elektros tinklų ir inžinerinių statinių apie 40% statybos kainos, apie 60% kainos komerciniams objektams dengia AB „Lesto“ (dabar AB „Energijos skirstymo operatorius“).


Vandentiekio – nuotekų tinklai
Vandentiekio ir nuotekų tinklai įrengiami, atsižvelgiant į UAB “Audėjas” techninio projekto ir UAB “Audėjo prekybos centras” detaliojo plano sprendinius, nes yra suprojektuoti vandentiekio ir nuotekų tinklai bei gautas UAB „Vilniaus vandenys“ finansavimas iki kito sklypo (taip pat priklausančio UAB "Audėjo prekybos centras") 2 km atstumu.
Detaliajame plane numatyta lokalių vandens bei nuotekų sprendimų galimybė.


Telekomunikaciniai tinklai
Telekomunikacijos tinklai yra įrengti Liepkalnio g., todėl planuojamas prisijungimas nuo esamų telekomunikacinių tinklų. AB “TEO” telekomunikacinių tinklų įvadą įrengs savo lėšomis.

Greta esantys objektai
Sklypas yra pradedančioje formuotis pramoninėje teritorijoje. Gretimai yra UAB "Audėjo prekybos centras" priklausantis sklypas, yra parengtas šio sklypo detalusis planas.
Rytinė sklypo dalis ribojasi su privačios nuosavybės sklypais. Sklypai priklauso vienam savininkui. Jokia veikla šiuose sklypuose nevykdoma.
Esant būtinumui išplėsti teritoriją numatytam objektui yra galimybė pirkti reikalingą dalį iš gretimo sklypo savininko.
Sklype nėra jokių gamtosaugos bei paminklotvarkos apribojimų. 
 

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.