lieknejimo piliules Slimex15mg

lieknejimo piliules Slimex15mg

25 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5690872
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 214
lieknejimo piliules Slimex15mg
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

Slimex yra pagalbinis kūno svorio mažinimo programos vaistas:
Pacientams, turintiems antsvorį dėl netinkamų mitybos įpročių, kurių KMI yra 27 kg/m2 ar didesnis ir kartu yra kitų su nutukimu susijusių rizikos veiksnių, pavyzdžiui, II tipo cukrinis diabetas ar dislipidemija (riebalų apykaitos sutrikimai).

Sudedamosios medžiagos:
Sibutramino hidrochloridas monohidratas 15mg.

Kaip ir kada vartoti Slimex ?
Kapsulę reikia išgerti ryte, ją nuryjant nekramtytą bei užsigeriant skysčiu (pvz., stikline vandens). Vaisto galima vartoti tiek valgant, tiek nevalgant.

Kiek laiko vartoti Slimex ?
Vaisto vartojimą reikia nutraukti pacientams, kuriuos vaistas veikia nepakankamai, t.y. tiems, kurių svoris stabilizavosi po to, kai sumažėjo mažiau kaip 5%, palyginti su svoriu prieš gydymą, arba jei per tris (3) mėnesius nuo gydymo pradžios nepavyko kūno svorio sumažinti bent 5%, lyginant su svoriu gydymo pradžioje.
Pacientams, kuriems yra su nutukimu susijusių gretutinių ligų, gydymą Reductil tęsti patartina tik tuo atveju, kai pasiektas suliesėjimas yra susijęs su kitais gydymo požiūriu naudingais dalykais, pavyzdžiui, kai pacientams, kuriems yra sutrikusi riebalų apykaita, pagerėja šios apykaitos rodikliai, ar pacientams, sergantiems antrojo tipo cukriniu diabetu, pagerėja gliukozės kiekio kraujyje rodikliai.

Gydymas Slimex neturėtų trukti ilgiau kaip vienerius metus. Apie vaisto vartojimą ilgiau kaip vienerius metus yra labai nedaug duomenų.

Jeigu Jums atrodo, kad Slimex 15 mg. poveikis yra per stiprus arba pernelyg silpnas, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Pakuotėje 30 kapsuliui, slopina alkio jausmą, greitina medžiagu apykaitą, suteikia energijos.

Originalus, pagamintas HAB Pharmaceuticals & Research Limited. Indija.
Lieknėjimui skirtas preparatas, greitina medžiagų apykaitą, efektyviai
slopina alkio jausmą ir suteikia daug energijos.

Slimex 15, tai tas pats gerai žinomas Reductil 15, kurio
buvo galima nusipirkti vaistinėse. Preparatas paragimtas Indijoje ir plačiai žinomas visame pasaulyje, JAV žinomas Meridia pavadinimu.

/////////////////////////////////


siunciu ir isperkamuoju(+2.90 € pasto mokestis)

Kontaktai

Vardas
wwwwwwwww
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas