lėtaeigė sulčiaspaudė Magic MSJ-210E

lėtaeigė sulčiaspaudė Magic MSJ-210E

185 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5704513
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 89
lėtaeigė sulčiaspaudė Magic MSJ-210E
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

www.letaeige-sulciaspaude.lt
Naujos kartos lėtaeigės sulčiaspaudės spaudžia sultis iš želmenų bei įvairių lapinių daržovių. Ši sulčiaspaudė unikali, ne tik tuo, jog turi naujai patentuotą Magic Dvigubo Sukimosi Technologiją, tačiau tai yra vienintelė pasaulyje vertikalaus sraigto sulčiaspaudė turinti automatinį atbulinės eigos mechanizmą.
Atsibodo nuolatos spaudinėti atbulinės eigos mechanizmą? Arba klausyti savo draugų apie jų problemas spaudžiant sultis? Jums tikrai nereikia dar vienos tokios pat sulčiaspaudės, Jums reikia ramybės, kokybiškai ir greitai išspaustų sulčių. Vadinasi ši sulčiaspaudė skirta Jums! Dėkite produktus į sulčiaspaudę nesibaimindami jos užstrigdyti. Taip atsitikus, ji automatiškai atsuks mechanizmą ir paleis per naujo.
Patentuota Magic Dvigubo Spaudimo Technologija šiek tiek pakeitė lėtaeigių sulčiaspaudžių veikimo principą. Kitose sulčiaspaudėse sietelis būdavo įtvirtintas ir nejudėdavo, o šiuo atveju Magic MSJ modeliuose jis sukasi priešinga sraigto sukimosi kryptimi. Šis pakeitimas leido išspausi daugiau sulčių, naudojant tiek pat žaliavos, be to išspaustose sultyse ryškiai sumažėjo ląstelienos (minkštimo).
Taip pat reikėtų paminėti ir medžiagas, iš kurių yra pagamintos svarbiausios dalys. Anksčiau visų mėgiamą ULTEM plastiką pakeitė plastikas PEI (iš jo yra pagamintas sraigtas bei sietelis). Lyginant jį su pirmtaku, šio plastiko mechaninės savybės lenkia ULTEM patvarumu. Nors šis plastikas yra brangesnis, tačiau Magic stengiasi rinkai pateikti tik geriausią kokybę. PEI plastikas išpopuliarėjęs inžinerijoje, elektrotechnikoje, aviacijoje, bei chemijos pramonėje. Mums tikrai pasisekė, kad tokius aukštus reikalavimus atitinkantis plastikas yra naudojamas Magic sulčiaspaudėms gaminti.
Garantija - 5 metai.
Suteikiu išsamią informaciją apie lėtaeigės sulčiaspaudės panaudojimo galimybes sveikatos tikslams!!!
Kaina su pristatymu!!!
Geros dienos.

Kontaktai

Vardas
Jonas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas