LEGO Minecraft 21165

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

LEGO Minecraft 21165

37,9 €
ID: 7984080
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 16

Skelbimo aprašas

LEGO® Minecraft™ 21165 bityne gausu vaidmenų žaidimo variantų. Tiek žaidėjai, tiek nežaidžiantys vaikai gali mėgautis begalinėmis, praktiškomis ir kūrybiškomis pramogomis su įdomiais garsiojo žaidimo personažais ir būtybėmis. Įprastas Minecraft įkvėptas žaidimas Kartu su draugiškomis bitėmis vaikai gali padėti auginti gėles ir augalus, tada pažvelgti į avilį ir pasigaminti medaus. Tačiau tai nėra taip paprasta – jauniesiems statybininkams teks sustabdyti ir po fermą skraidantį piktų bičių spiečių, puolančių avis ir išsigandusį naujakurią. Šiame įdomiame, priklausomybę sukeliančiame ir įvairiapusiame mokomajame rinkinyje yra daug novatoriškų ir praktiškų funkcijų, taip pat sparnuotas bitininkas, naujakuris ir aštuonios bičių figūrėlės, todėl žaidimas gali prasidėti iškart. Perkelkite Minecraft į realų pasaulį su LEGO konstravimo rinkiniais! Minecraft gerbėjas? LEGO Minecraft rinkiniai leidžia vaikams patirti linksmybių, kurios puikiai žinomos žaidžiant realiame pasaulyje.

• LEGO® Minecraft ™ 21165 bityne su žaidimo personažais ir būtybėmis knibždėte knibžda praktiškų vaidmenų žaidimų, todėl žaidėjai ir ne Minecraft vaikai puikiai praleis laiką.

• Rinkinyje yra bitininkas su elytra, naujakuris, maža avelė, keturios draugiškos ir keturios piktos bitės. Be to, rinkinyje taip pat yra besisukantis elementas, kad bitės galėtų skristi ir pridaryti chaoso!

• Vaikai gali prisijungti prie keturių draugiškų bičių ir padėti kartu su jomis augti gėlėms ir augalams bei palaikyti bitininką, kuris bando išvyti keturias piktas bites, kurios skraido po ūkį ir gąsdina avis bei naujakurią.

• Šis bičių žaislas bus labai įdomus žaidėjams ir ne Minecraft™ 8 metų ir vyresniems vaikams. Rinkinys bus puiki gimtadienio ar šventės dovana vaikams, kurie ieško naujų būdų žaisti su mėgstamu žaidimu.

• Šis universalus LEGO® Minecraft™ rinkinys yra maždaug aukščio 19 cm, pločio 16 cm, gylio 13 cm. Sukūrę rinkinį, žaidėjai gali be galo perkonstruoti ir žaisti su juo bei derinti jį su kitais LEGO Minecraft rinkiniais, kad būtų dar smagiau.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai