Lauko kubilo nuoma nuo 40 eurų

Lauko kubilo nuoma nuo 40 eurų

40 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5818916
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 486
Lauko kubilo nuoma nuo 40 eurų

Skelbimo aprašas

Tai mobilus lauko kubilas, kuris tinka tiek poilsiui, tiek įvairioms progoms (gimtadieniams, susitikimams, bernvakariams, mergvakariams ir kitoms įvairioms šventėms). Tai yra puiki pramoga bei poilsis tiems, kurie mėgsta vandenį, šilumą ir buvimą gryname ore po žvaigždėtu dangumi. Kubilo malonumais galima mėgautis bet kuriuo metų laiku. Tai tikrai nuostabi atrakcija!
Šio kubilo privalumai:
Kubilą pristatysime į jūsų pageidaujamą vietą, kurioje yra vandens šaltinis (vandentiekis, šulinys, upė, ežeras ar tvenkinys) ir elektra. Tai yra stiklo pluošto kubilas su išoriniu pečiumi bei medine apdaila, todėl į šį kubilą telpa daugiau, negu įprasta – net iki 10 žmonių. Kubilas su išoriniu pečiumi daug greičiau įšyla, negu kubilai su vidiniu pečiumi, tad sutaupomas laikas bei malkos. Kubilas įšyla per 2-5 val., priklausomai nuo oro ir vandens temperatūros. Kubilas atrodo lygiai taip pat gražiai, kaip ir mediniai kubilai, nes išorinė apdaila yra iš medžio. Stiklo pluošto kubilas suteikia daugiau komforto, nes jame sėdėti yra labai patogu. Taip pat šis kubilas yra lengvai valomas, vanduo jame ilgiau išsilaiko švaresnis, tad yra žymiai higieniškesnis, negu mediniai kubilai. Kubilą pristatome visada švarų ir tvarkingą sutartu laiku.
Nuomos kaina parai:
Pirmadieniais-ketvirtadieniais – 40 €,
Penktadieniais-sekmadieniais – 50 €.
Nuomos kaina dviem paroms:
Pirmadieniais-ketvirtadieniais – 70 € (35 € už parą)
Visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki sekmadienio) – 80 € (40 € už parą).
Kubilo pristatymas:
Akmenės rajone pristatymas nemokamas.
Mažeikių, Telšių, Šiaulių ir Joniškio rajonuose: 1km – 0.30 €.
Papildomos sąlygos:
Malkomis, užkūrenimu ir vandeniu turite pasirūpinti patys. Už papildomą sutartinę kainą galime pristatyti du (60x110 cm) maišus malkų, pripildyti kubilą jūsų vandeniu bei užkūrenti. Kubilai paliekami be priekabos. Kubilą savavališkai perkelti į kitą vietą draudžiama. Taip pat svarbu nepamiršti, kad negalima per anksti užkurti pečiaus, kol vanduo dar neprileistas į kubilą.
Kontaktai:
Tel. 8 624 00388
El. paštas: laukokubilas@inbox.lt
Svetainės: www.facebook.com/LaukoKubiloNuoma , www.facebook.com/LaukoKubiloNuomaVisiems

Kontaktai

Vardas
Edgaras
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas