Lauko ir vidaus baseinai ir fontanai, įrengimas, priežiūra, aptarnavimas

Lauko ir vidaus baseinai ir fontanai, įrengimas, priežiūra, aptarnavimas

100 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 4920427
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1133
Lauko ir vidaus baseinai ir fontanai, įrengimas, priežiūra, aptarnavimas
Daugiau nuotraukų (5)

Apie

Savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Gyvenvietė
Vilniaus m.
Mikrorajonas
Karoliniškės

Skelbimo aprašas

Visų tipų baseinų ir fontanų įranga, baseinų ir fontanų įrengimas, baseinų ir fontanų priežiūra, baseinų ir fontanų aptarnavimas. Prekyba baseino vandens priežiūros chemija (chloras, pH, flokuliantas, algicidas ir t.t.)

UAB „Tvarkdarys“ ne pirmus metus Lietuvoje ir už jos ribų veikianti vidaus ir lauko baseinų, sūkurinių vonių, dirbtinių tvenkinių bei fontanų įrengimu užsiimanti sertifikuota įmonė. Naudojame tik ypač kokybiškas medžiagas bei įranga iš Europos sąjungos šalių: Vokietijos, Italijos, Ispanijos atitinkančia visus ES ir Lietuvoje kokybės keliamus reikalavimus.
Turime didelę patirtį dirbant su visuomeniniais baseinais, komerciniais SPA centrais bei privačiais objektais visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Mūsų įmonės specialistai parinks baseino įrangą, pasiūlys ir sumontuos įvairią baseino įrangą (cirkuliacinę, filtracinę, dezinfekcinę, oro ir vandens masažinę, medicininę/reabilitacinę įrangą ir kitą). Atliekame baseino paleidimo darbus, montuojame vamzdynus, klojame hidroizoliacinę PVC baseino bei dirbtiniu tvenkinių dangą . Teikiame garantinio bei po garantinio aptarnavimo, periodine įrangos bei baseinų priežiūros paslaugas. Apmokome bei konsultuojame susijusiais klausimais.

Taip pat prekiaujame baseinų priežiūrai reikalingomis priemonėmis, cheminiais reagentais (chloras, pH minus, flokuliantas, algicidas ir t.t.).


Bendradarbiaujame su profesionaliais architektais bei statybinėmis organizacijomis. Esame nuolat tobulėjanti įmonė, naudojanti šių dienų naujausias technologijas, kad mūsų klientai galėtu maksimaliai mėgautis vandens pramogų teikiamais malonumais.
Kokybė – mūsų prioritetas.

Skimerinis baseinas VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=ZIWKgfFeqVw

Persipilantis baseinas VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=McHzq_-rv08

Džekuzi (jacuzzi) sūkurinis spa mini baseinas VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=cbj_gve2xHk

UAB "TVARKDARYS" L.Asanavičiūtės g. 15, Vilnius Tel.: +3705 2168262 Faksas: +3705 2169957 Mob. tel.: +3706 1606586 E.paštas: vilmantas@poolpro.lt Svetainės adresai: www.poolpro.lt

Kontaktai

Vardas
Tvarkdarys
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Vilnius
El. paštas