Lango atidarymo ribotuvas, lango užraktas nuo vaikų

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Lango atidarymo ribotuvas, lango užraktas nuo vaikų

8 €
ID: 6241742
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 144

Skelbimo aprašas

Lango užraktas užtikrins Jūsų vaikų saugumą
Lango atidarymo ribotuvas, lango užraktas
LANGO UŽRAKTAS - PATIKIMĄ APSAUGĄ UŽTIKRINANTI JŪSŲ VAIKŲ SAUGUMĄ.

KODĖL HBSL?

Blokavimo užraktas ant lango „HIPER BABY SAFE LOCK“ , mūsų įmonės produktas skirtas užtikrinanti vaikų saugumą. Šiam produkto projektavimui buvo skirta daug pastangu HBSL įmonės projektotojams.

Rinkodaros bendrovės kartu su projektuotojais-inžinieriais atliko išsamę rinkos analizę, visų esenčių rinkoje langų blokavimo užraktų techninius duomenis bei davė savo funkcionalumo ir patogumo naudoti įvertinimą. Projektuojant BSL užraktą, įmonės ekspertai išskyrė konkurentų privalumus ir trūkumus.

Galutinis taškas mūsų produktų patekti į rinką, yra pilna komlektacija visko ko jums reikia jį įdiegti (užraktą gali lengvai įdėgti paprastas vartuotojas bei specialistas).
„Hiper Baby Safe Lock“ - idealus sprendimas dėl vaikų apsaugos lango naudojimui. Užraktas yra tvirtinamas ant apatinės varčios, blokuojant lango varstimą bet nebluokuojant jo atlenkimo. Vartotojai galės vėdinti kambarį su užrakintų užraktų.

Kodėl verta rinktis langų apsaugas „ Hiper Baby Safe Lock“?

Prieinama kaina
Paprastas įdiegimas
Suteikia saugumą
Apsaugo nuo vagių
Tinka visiems plastikinėms ir medziniams langams ir durims, nepriklausomai furnitūros ir profilio tipo
Bluokoja tik lango atidarymo poziciją
Įrengimas nereikalauja turėti specialių žinių ir įgūdžių.

HBSL užraktų dieka vaikus galime palikti vienus vėdinamoje patalpoje ir būti užtikrintiems jų saugumų.

Blokavimo užraktas ant lango HBSL - patikimas ir labiausiai patogus būdas apsaugoti savo vaikus, kuris sėkmingai veikia daugeliose šalyse.

Ankstivajame amžiuje pas vaikus nuolat auga susidomėjimas ju supanti aplinką, todėl tirti bando beveik viską, ką mato. Dėl to vaikai daro daug nevalingu judesių ir veiksmų, pavyzdžiui.: atidaro langą, bando išsiaiškinti, kas slypi už jo.
Tokie veiksmai sukelti tėvų susirūpinimą. Langų atveju pakaks įdieti lango nlokavimo užraktą. Jie patenka į kategoriją "produktai, skirti vaikų saugumui", teikti aukšto lygio vaikų apsaugą naudojant langais.

Hiper Baby Safe Lock – blokavimo užraktas ant plastikinio lango bus garantuota apsauga jūsų namuose. Tai ne tik vaikams - blokatoriai bei ir papildoma kliūtis vagių įsibrovimo bandymų. Taip lemia augančia Baby Safe Lock užraktų paklausą.

MES ŽINOME, KAIP PADIDINTI SAUGUMĄ JŪSŲ NAMUOSE!

Bet koks užraktas skirtas u-fiksuoti lango atidarymą - plastikinių langų užraktas arba fiksavimo rankena nėra privaloma gamyklinė komplektacija. Jie yra įrengiami, kai yra poreikis papildomai apsaugai.

Atsižvelgiant į tai „Hiper Baby Safe Lock“ išsiskiria iš rankenų su raktu ir spyną - to, kad nereikia jokių papildomų priedų (langų rankenos su spynomis, turi būti keičiama furnitūra), lengvai montuojamas lango profilio apačioje ir neuždengia vaizdo.

Hiper Baby Safe Lock užraktas yra labai lengva įdiegti ir naudoti, jis nereikalauja jokių langų furnitūros elementų keitimo:

Privalumai:

Galimybė įdieti visus plastikinius ir medinius langus nepriklausomai nuo konfiguracijos
Bluokoja tik lango atidarymo funkcija, palieka galimybę ją palikti su ventiliacija
Lengvas montavimas – nereikalauja papildomų įgudžių
Kompaktiškas dydis, estetinė išvaizda - spyna nepažeidžia bendro stiliaus interjero erdvės ar lango.

Hiper Baby Safe Lock - yra aktualus ne tik buityje - jis gali tarnauti kaip patikimas saugos prietaisas komerciniose ir viešuosiose patalpuose. Restoranose ir viešbučiose, taip pat medicinos įstaigose, švietimo centrų, vaikų darželių ir pensionatose įdėgiami langų apsaugos. Visur kur yra dėl įvairių priežasčių gali būti reikalinga papildoma apsauga, Hiper Baby Safe Lock yra geriausias sprendimas .

PASKIRTIS

Hiper Baby Safety Lock privačiam vartotojui
Namas - vieta, kur mes norime jaustis visiškai saugūs . Ypač svarbus saugumas namuose tampa, kai atsirando šeimoje vaikai. BSL išsprendė atviro lango problema - potencialiai pavojingos zonos, smalsiam vaikai.

Užraktai Hiper Baby Safety Lock yra labai lengva įdiegti ir naudoti. Įdiegti ant lango BSL blokavimo užraktai, apsaugo mažuosius šeimos narius vedinant kambarį. Užrakras bluokoja tik atidarimo funkciją, atlenkimo fukciją lieka. Maksimaliam saugumui blokatoriai turi buti sumontuoti ant visų namuose esančių langų.

Hiper Baby Safety Lock viešosioms patalpoms

Saugumas viešosiose įstaigose yra privalomas:
- Mokyklos
- Ikimokyklinio ugdymo įstaigos
- Aukštojo mokslo įstaigos
- Socialinės įstaigos
- Viešbučiai
- Poilsio ir sveikatos įstaigos.

Viskas iš šių svetainių yra didelės koncentracijos įvairaus amžiaus žmonės, atsakingi už saugumą, kuri priklauso nuo savininkų ir valdytojų šių įrenginių. Kūdikių saugos užraktas siūlo funkcinį sprendimą didinti prieigos kontrolę ir saugumą komerciniame sektoriuje institucijoms.
Visose šiose įstaigose susikaupia daug įvairaus amžio žmonių, todėl šios įstaigos privalo užtikrinti jų saugumą. Hiper Baby Safety Lock yra geriausias sprendimas padidinti saugumą viešajame sektoriuje.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų saloną-parduotuvę, adresu Verkių g. 44, PC UNIDECO, II-as aukštas

Akcinė prekes kaina galioja perkant internetu. Daugiau informacijos +37067092990

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai