Langas į Lietuvą - integruotos istorijos ir geografijos pamokos

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Langas į Lietuvą - integruotos istorijos ir geografijos pamokos

4 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 5915634
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 9

Skelbimo aprašas

Pateikti leidinių užsakymus galite telefonu bei el. paštu:
Mob. tel. nr.: +370 (687) 51 947
El. paštu: justugda@gmail.com
Interneto adresu: www.ugda.lt

Užsakytus leidinius pristatome nemokamai! Atsiskaityti galėsite tiek grynaisiais, tiek el. bankininkyste.

Pateikdami užsakymą būtinai nurodykite savo vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį bei adresą, kuriuo pageidaujate prekes pristatyti, taip pat užsakomų prekių kiekį, jų pavadinimus.Langas į Lietuvą“ yra originali integruotų istorijos ir geografijos užduočių knyga, skirta vyresniųjų klasių mokiniams. Leidinys padeda interaktyviai pažinti populiarius mokyklinių išvykų maršrutus: Kauną, Panemunių regioninį parką ir Kėdainius.
Autoriai siūlo mokytojams originalų mokymosi metodą – orientacines pažintines komandines varžybas. Metodą jau išbandė daugiau nei 700 Lietuvos mokinių! Siūloma veikla padeda mokinius motyvuoti mokslo metų pradžioje, apibendrinti įgytas žinias ir gebėjimus metų pabaigoje ar baigus kurso dalį.
Sąsiuvinį sudaro keturios integruotos užduotys, kurias atliekant reikia istorijos, geografijos, menų ir gamtos mokslų žinių bei gebėjimų. Mokiniams siūloma darbuotis susiskirsčius į komandas, todėl ugdomi bendradarbiavimo įgūdžiai. Varžybose informacijos paieškai leidžiama naudotis technologijomis, turinčiomis interneto prieigą, todėl dalyviai mokosi prasmingai taikyti IKT. Komandoms pateikiamos užduotys yra keturių tipų: 1) reikalaujančios atrasti užšifruotus objektus, jų detales arba apibūdintus asmenis; 2) prašančios nusifotografuoti prie atpažintų objektų; 3) raginančios pateikti glaustus atsakymus į pateiktus klausimus; 4) įpareigojančios atlikti praktines geografinių skaičiavimų, kontūrinių žemėlapių pildymo ir kitas užduotis.
Leidinys padeda socialinių disciplinų mokytojams suderinti bendrosiose programose aprašytu tris ugdymo proceso elementus:
· bendrųjų kompetencijų ugdymą;
· netradicinių ugdymo erdvių naudojimą;
· tarpdalykinę integraciją.
Autoriai viliasi, kad mokiniams, mokytojams ir visiems smalsuoliams, norintiems neįprasta forma pažinti žinomus ar dar visiškai neatrastus objektus, šis interaktyvių užduočių sąsiuvinis taps langu į Lietuvą.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.